zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.01.2016 - 22:28
Kajuta: ST...
|
16.01.2016 - 19:01
Lilith: Bombastický ST
|
16.01.2016 - 18:29
TetaKazi: Na komentář nemám... ST
|
16.01.2016 - 17:51
Psavec: ST.
|
16.01.2016 - 17:50
Psavec: ST.
|
16.01.2016 - 17:49
Psavec: Vždy se vraždilo ve jménu někoho či něčeho, ST.
|
16.01.2016 - 17:29
Ringo: Turecký med vytahoval plomby,
tenhle druh nemedu spíše bomby... |
16.01.2016 - 16:49
rendus: Řachá to nějak čaSTo!
|
16.01.2016 - 16:39
vavaoko: Bili je. Bili s křížem páni.
Saracén rval se ze všech sil. A teď jsou tady. Babou zváni. Ti jejichž praděd v poušti hnil. Tobě ST |
16.01.2016 - 16:37
libour: na něco si ale člověk nezvykne ....jinak samo sebůc ST
|
16.01.2016 - 16:33
Tara: Válka jako na dlani, ST
|
16.01.2016 - 16:32
Kapka: Není to med, tahle vřava
a rozumu se nedoSTává... |
16.01.2016 - 15:16
Kajuta: Tak...
ST |
16.01.2016 - 14:12
|
16.01.2016 - 12:20
Květka Š.: kaťata jsou príma...ST*
|
16.01.2016 - 11:08
Lilith: Tak...
ST |
16.01.2016 - 01:19
Tara: DoST úderné dílo...
|
15.01.2016 - 21:31
Kapka: SToprocentně tak...
|
15.01.2016 - 21:17
vavaoko: Skvěle. ST
|
15.01.2016 - 20:07
libour: no opět jsem si pošmáknul...ST
|


