zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.02.2016 - 19:41
Tara: Jako vždy inspirativní, nejvíc se mi líbí ta poslední...ST
|
01.02.2016 - 18:44
Lilith: ST
|
01.02.2016 - 12:48
Tara: Moc pěkný, hlavně netopýří lety... ST
|
01.02.2016 - 12:45
Tara: Je to krása nesmírná...ST
|
01.02.2016 - 11:12
la loba: Rusko je krásná země ale žít tam bych nechtěla
;-))) |
01.02.2016 - 10:27
|
01.02.2016 - 09:23
vavaoko: Jsou místa o nichž nesním. Sibiř je jedním z nich.
Tobě ST |
01.02.2016 - 06:57
obaleč jabloňový: ST.
|
01.02.2016 - 00:30
Zasr. romantik: Rokenrol na svahu křičí
žízeň máme jak hasiči pluhem zvorám kopec náš z mý jízdy se uděláš A rokenrol ze svahu křičí |
31.01.2016 - 21:53
Kajuta: ST ;-)
|
31.01.2016 - 20:21
libour: ST
|
31.01.2016 - 18:24
Ringo: Přísahám, že o tobě nikde nedrbu a drbat nebudu!
|
31.01.2016 - 17:55
Tara: Senzační, pro nás, školní rusofily, autentické... ST
|
31.01.2016 - 17:50
zenge: Díky za přízeň všem
jste můj šém;-) |
31.01.2016 - 17:45
divoženka1: ST:)
|
31.01.2016 - 16:40
Lilith: :-D
ST |
31.01.2016 - 11:20
obaleč jabloňový: Hned mě přešla chuť na lyžování :-)
ST |
31.01.2016 - 10:40
Květka Š.: ST... :-))
|
31.01.2016 - 09:01
Vladik: Výstižné, vtipné - prostě fajn.
... ST |
31.01.2016 - 06:45
|


