zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.01.2016 - 21:30
Kajuta: ST .)
|
26.01.2016 - 21:13
krizekkk: Punk neumře!
|
26.01.2016 - 20:59
krizekkk: Kým jsi? Vím, dáváš sem, na L. Ale
|
26.01.2016 - 18:30
Kapka: Pěkná vřava, plků se v ní nedoSTává.
|
26.01.2016 - 16:15
|
26.01.2016 - 13:40
Květka Š.: ST..☺..
|
26.01.2016 - 11:16
Lilith: To je tedy hustoles...
ST |
26.01.2016 - 09:04
vavaoko: Člověče ty jsi fakt dobrej!
ST |
26.01.2016 - 08:00
Guanti Rosi: ST :O)
|
26.01.2016 - 01:14
divoženka1: Chtěla jsem sem jen juknout abych v 1 v noci zabila čas a musela jsem se přihlásit a dát ST ST ST
|
25.01.2016 - 23:34
pa100r: Hněvat se je lidské, nenávidět ďábelské...
(nevím kdo) |
25.01.2016 - 23:29
Tara: Výborné, a dnes měl Miloš sváteček... ST
|
25.01.2016 - 22:37
Ringo: U mne skoro všechno směřuje nahoru, takže podobně jako u liboura i ten nejtlustší prst.
|
25.01.2016 - 22:22
detektor: Kvůli Tobě jsem se přihlásil a snad to i oceníš..:-)ST
|
25.01.2016 - 21:53
libour: :-) palec nahóru........... ST
|
24.01.2016 - 19:49
Dota Slunská: Ach...
|
24.01.2016 - 18:30
zenge: děkuji vám děti moje;-)
|
24.01.2016 - 16:39
TetaKazi: ST - ale klidu mi to nepřidalo...
|
23.01.2016 - 19:20
Psavec: Hezky se mi četlo, ST.
|
23.01.2016 - 19:16
divoženka1: ST
|


