zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.02.2016 - 16:54
|
06.02.2016 - 16:18
|
06.02.2016 - 16:12
Kajuta: má to gule. .)
ST |
06.02.2016 - 16:06
zenge: Ringo: díky
no von to bude spíše kopec za barákem;-) |
06.02.2016 - 16:05
Ringo: Rozhodl jsem se, že se nebudu stydět to tady zcela veřejně přiznat: Tvoje dílko se mi líbilo.
Však Anapurnu, páč jsi děd, přeměnil bych na Ještěd. ;-) |
06.02.2016 - 14:29
Kajuta: houževnatý a svérázný kraj...
ST |
06.02.2016 - 13:03
Květka Š.: ST...
|
06.02.2016 - 11:07
sailorr: Když jsem byl malý, na otázku, čím chceš být, jsem měl vždy odopovědi - buď důchodce nebo nájemná plačka. Obojí mi připadalo zajímavé z hlediska poměru cena-výkon. Stále jsem ještě malý.....
a.j. |
06.02.2016 - 09:13
vavaoko: Nespěchej. Rád ti naslouchám.
ST |
06.02.2016 - 08:53
Vladik: ... ST
|
06.02.2016 - 08:43
Vladik: Osobní zkušenost? Nebo jen plivanec na Rusko a Rusy?
To ruské přísloví je výstižné. |
05.02.2016 - 23:11
Mirka Hedbávná: Ještě chvili, prosim, piš. ..
|
05.02.2016 - 21:03
Lota: Tara:
Toť asi hvězdná konstelace :-) |
05.02.2016 - 21:01
Tara: Co dnes všichni máte s umíráním...nechte to na jindy, lidičky...ST
|
05.02.2016 - 20:15
|
05.02.2016 - 19:39
Lilith: ST
|
05.02.2016 - 17:35
krizekkk: Neomrzíš...
|
05.02.2016 - 13:56
valerie: přeji každému aspoň jednu bublinku a tobě ST za tu krásnou hru se slovy
|
04.02.2016 - 13:02
|
04.02.2016 - 12:18
Květka Š.: ST...♥...
|


