zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
06.02.2016 - 16:54
vavaoko: Rád poradí Viktorce.
Janičce i Barborce.
Jak houpati dvorcema
Je to holt chlap s gulema
ST
06.02.2016 - 16:18
divoženka1: Zenge ty víš
že mě bavíš
:-))))))ST********
06.02.2016 - 16:12
Kajuta: má to gule. .)
ST
06.02.2016 - 16:06
zenge: Ringo: díky
no von to bude spíše kopec za barákem;-)
06.02.2016 - 16:05
Ringo: Rozhodl jsem se, že se nebudu stydět to tady zcela veřejně přiznat: Tvoje dílko se mi líbilo.

Však Anapurnu, páč jsi děd,
přeměnil bych na Ještěd. ;-)
06.02.2016 - 14:29
Kajuta: houževnatý a svérázný kraj...
ST
06.02.2016 - 13:03
06.02.2016 - 11:07
sailorr: Když jsem byl malý, na otázku, čím chceš být, jsem měl vždy odopovědi - buď důchodce nebo nájemná plačka. Obojí mi připadalo zajímavé z hlediska poměru cena-výkon. Stále jsem ještě malý.....
a.j.
06.02.2016 - 09:13
vavaoko: Nespěchej. Rád ti naslouchám.
ST
06.02.2016 - 08:53
Vladik: ... ST
06.02.2016 - 08:43
Vladik: Osobní zkušenost? Nebo jen plivanec na Rusko a Rusy?
To ruské přísloví je výstižné.
05.02.2016 - 23:11
Mirka Hedbávná: Ještě chvili, prosim, piš. ..
05.02.2016 - 21:03
Lota: Tara:
Toť asi hvězdná konstelace :-)
05.02.2016 - 21:01
Tara: Co dnes všichni máte s umíráním...nechte to na jindy, lidičky...ST
05.02.2016 - 20:15
Lota: .
je to až symbolické
ten krizekkk
má pravdu
.
05.02.2016 - 19:39
Lilith: ST
05.02.2016 - 17:35
krizekkk: Neomrzíš...
05.02.2016 - 13:56
valerie: přeji každému aspoň jednu bublinku a tobě ST za tu krásnou hru se slovy
04.02.2016 - 13:02
Lota: .
úžasné
láska
a všichni se dokážeme shodnout u jedné bublinky
.
;)
04.02.2016 - 12:18
Květka Š.: ST...♥...
1 ... 361|362|363|364|365|366|367|368|369 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku