zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.02.2016 - 17:52
René Vulkán: gratuluju k tisící básni
|
07.02.2016 - 17:51
zenge: Ringo: Dík do Munchenu;-)
|
07.02.2016 - 17:50
zenge: vavaoko: díky ti;-)
|
07.02.2016 - 17:02
|
07.02.2016 - 16:46
vavaoko: Blahopřání a ST
|
07.02.2016 - 12:54
Kajuta: prima.
ST |
07.02.2016 - 12:49
zenge: Kajuta: ĎÍKY TI;-)
|
07.02.2016 - 12:45
|
07.02.2016 - 12:41
Květka Š.: |:-) ST (-:|
|
07.02.2016 - 12:15
zenge: Lilith: To je jen číslo, pořád blíž k nule
přesto dík za pukrle;-) |
07.02.2016 - 12:13
Lilith: zenge: Není zač :-)
Mch veliká gratulacione k 1000 dílku na modru a pukrle k tomu :-) |
07.02.2016 - 12:06
zenge: Tara: Pravdu díž ď za tipy i komentáře;-)
|
07.02.2016 - 12:03
Tara: Lidi sami mezi sebou, ti obyčejní, se shodnou...než jim kdosi vymyje mozek...ST
|
07.02.2016 - 11:50
zenge: Lilith: Pravdu díž ď za tipy i komentáře;-)
|
07.02.2016 - 11:49
Lilith: Lidi bláznili svým způsobem vždycky...
ST |
07.02.2016 - 02:28
Špáďa: Široce obejmout
umíš i básní, do šíré Rusi vplout, co mnohé drásní. Umíš jak hladit, pět, tak sekat mečem, a kdo to nechápe, stojí tu svlečen. |
07.02.2016 - 01:58
Špáďa: Mákl, oho!, lkám,
mákl, o, holkám na dvorec, dcero, vdán, nadutě v světu Dan. Pul chlapouna, panu opal chlup, pul, a kulema mameluka lup. |
06.02.2016 - 19:58
Lilith: Kuleváloš ;-))
ST |
06.02.2016 - 18:44
Tara: Legrace...pane...to první je Topol s Balíkem??? ST
|
06.02.2016 - 18:22
madison: :-) eSTéééé
|


