zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.02.2016 - 19:03
libour: skvělé počtení ST...
|
12.02.2016 - 17:55
|
12.02.2016 - 17:47
Tara: Zenge, měl bys k některým dílkům připojit hvězdičku! ST
|
12.02.2016 - 17:33
krizekkk: ;-) bez komentáře
|
12.02.2016 - 17:11
krizekkk: Co je to vlastně ta paměť?
|
12.02.2016 - 14:04
|
12.02.2016 - 12:16
J.F.Julián: St, brzy v tom kraji ulehnu.
|
12.02.2016 - 10:37
Květka Š.: ST...nebo i...TS
|
11.02.2016 - 20:32
obaleč jabloňový: ST.
|
11.02.2016 - 09:46
madison: eSTééé
|
11.02.2016 - 00:28
|
11.02.2016 - 00:00
Ringo: Ne, na nenávist není čípek,
tak možná v budoucnu pro nic za nic dostanem kopanec do NAŠICH zadnic, už jednou přišel s knírkem týpek... |
10.02.2016 - 23:48
Tara: ST.
|
10.02.2016 - 21:01
vavaoko: ST
|
10.02.2016 - 14:49
krizekkk: Jsou místa. Jsou...
|
10.02.2016 - 14:18
krizekkk: Svět se posral. Z lidí.
|
10.02.2016 - 13:54
krizekkk: ST ;-)
|
10.02.2016 - 12:14
Hazentla: Úplně se na té Šumavě vidím :-)
|
10.02.2016 - 11:48
la loba: ST
|
10.02.2016 - 11:48
Špáďa: Rozbíhám se, zvedám krovku...
Hádej, kampak poletím!? Vítat druhou TISÍCOVKU! Dál piš, barde! Bravo!, dím. |


