zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
15.02.2016 - 23:19
libour: na rovinu?-----paSTva pro oko
15.02.2016 - 22:27
pa100r: Poměrně doST poměrně dobrých postřehů....
15.02.2016 - 20:30
detektor: Tvá díla....to je opravdu čiSTá krása...
15.02.2016 - 20:14
Tara: Zenge, je mi radoSTí tě číSTi....
15.02.2016 - 19:36
krizekkk: Ty budeš redaktor!
15.02.2016 - 17:47
Lilith: ST
15.02.2016 - 10:17
vavaoko: Krásná procházka.
ST
15.02.2016 - 00:45
Špáďa: U Pipi jsem také slintal,
byla mojím idolem...
Dneska už jsem jenom pindal
tam Na růžku za stolem...
14.02.2016 - 22:54
Tara: Tvá a má oblíbená Frýdava...ST
14.02.2016 - 21:53
libour: eSTé...
14.02.2016 - 19:31
Ringo: Ne všem chlapům nadělí
osud tyhle Anděly..
14.02.2016 - 18:45
Kajuta: ST cink...
14.02.2016 - 16:28
zenge: děkuji vám děti moje za tipy i komenty!
;-)
14.02.2016 - 13:03
Lota: .
mně se líbí
jak to napsal o Tobě vavaoko
má to správný voko
.
mám ráda filozofy
ty moudré
z lidu
.
13.02.2016 - 22:30
Dota Slunská: je to hrozný, ale fakt nepamatuje ťěmap jedna zatracená
13.02.2016 - 22:19
Dota Slunská: Byl jsem tu. Fantomas. (sakra, viděli mě!)
Prostě chci říct, že opět za velkej tip.
13.02.2016 - 09:53
Květka Š.: dobrý...ST... ;-)
13.02.2016 - 09:15
vavaoko: Máš přehled a vizi.
A ne z televizí.
A umíš spoustu krásných slov.
Ty jsi Šumavskej filozof.
ST
13.02.2016 - 06:30
matousekKkrejca: skvělá báseň - takové jsou třeba a teď dvojnásob, aby se zastyděli ty xenofobní hovada, ale ti to asi stejně nečtou... ST
12.02.2016 - 20:15
Ringo: Po přečtení Střepovitě
nepošlu tě v temno řitě. ;-)
1 ... 357|358|359|360|361|362|363|364|365 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku