zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.02.2016 - 23:19
libour: na rovinu?-----paSTva pro oko
|
15.02.2016 - 22:27
pa100r: Poměrně doST poměrně dobrých postřehů....
|
15.02.2016 - 20:30
detektor: Tvá díla....to je opravdu čiSTá krása...
|
15.02.2016 - 20:14
Tara: Zenge, je mi radoSTí tě číSTi....
|
15.02.2016 - 19:36
krizekkk: Ty budeš redaktor!
|
15.02.2016 - 17:47
Lilith: ST
|
15.02.2016 - 10:17
vavaoko: Krásná procházka.
ST |
15.02.2016 - 00:45
Špáďa: U Pipi jsem také slintal,
byla mojím idolem... Dneska už jsem jenom pindal tam Na růžku za stolem... |
14.02.2016 - 22:54
Tara: Tvá a má oblíbená Frýdava...ST
|
14.02.2016 - 21:53
libour: eSTé...
|
14.02.2016 - 19:31
Ringo: Ne všem chlapům nadělí
osud tyhle Anděly.. |
14.02.2016 - 18:45
Kajuta: ST cink...
|
14.02.2016 - 16:28
zenge: děkuji vám děti moje za tipy i komenty!
;-) |
14.02.2016 - 13:03
Lota: .
mně se líbí jak to napsal o Tobě vavaoko má to správný voko . mám ráda filozofy ty moudré z lidu . |
13.02.2016 - 22:30
Dota Slunská: je to hrozný, ale fakt nepamatuje ťěmap jedna zatracená
|
13.02.2016 - 22:19
Dota Slunská: Byl jsem tu. Fantomas. (sakra, viděli mě!)
Prostě chci říct, že opět za velkej tip. |
13.02.2016 - 09:53
Květka Š.: dobrý...ST... ;-)
|
13.02.2016 - 09:15
vavaoko: Máš přehled a vizi.
A ne z televizí. A umíš spoustu krásných slov. Ty jsi Šumavskej filozof. ST |
13.02.2016 - 06:30
matousekKkrejca: skvělá báseň - takové jsou třeba a teď dvojnásob, aby se zastyděli ty xenofobní hovada, ale ti to asi stejně nečtou... ST
|
12.02.2016 - 20:15
Ringo: Po přečtení Střepovitě
nepošlu tě v temno řitě. ;-) |


