zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
18.02.2016 - 18:44
divoženka1: svět boulí a otlaků
proberete z oblaků:-)ST
18.02.2016 - 16:07
Květka Š.: moje ST beze spěchu...
18.02.2016 - 12:34
Kajuta: ST
18.02.2016 - 11:54
Lilith: Jdu se raději chichotat do mechu... ;-)
ST
18.02.2016 - 07:41
Kajuta: SvěTelným rokům
18.02.2016 - 07:31
Tara: Chichotám se v mechu...jako bych tě slyšela...ST
17.02.2016 - 21:55
Ringo: I kvalita tvého dílka Světlo je taková, že mi z něj tvář rozhodně nepotemněla.
17.02.2016 - 21:44
detektor: SToprocentní
17.02.2016 - 21:03
libour: ST
17.02.2016 - 20:47
krizekkk: Tak zapal.
17.02.2016 - 20:25
17.02.2016 - 13:08
Lota: .
bez diskuzí
jsi Hvězda
co na Libresu září
neb tohle a takhle
tu nikdo neumí
.
a klidně se za moje slova půjdu bít :-)))
.
17.02.2016 - 12:08
la loba: Že ty sleduješ pro inspiraci ČT 24;-)))
17.02.2016 - 11:04
16.02.2016 - 10:50
Květka Š.: **ST**
16.02.2016 - 10:43
vavaoko: Bijí Rusa, bijí USA.
Pod praporem isisi.
Jeden sumit druhej střídá.
Sladcí jak jed na krysy.

Dohodnou se na dohodě.
Na tom novém sumitu.
Dokud oni jsou v pohodě.
Víc Šítů a Sunitů.

Na důchody vydělají.
Populaci oživí.
Pak nám nám páni zamávají.
Z letadla na Seychyly.

Pro tebe mám zase jen to pouhé ST
16.02.2016 - 09:27
Lilith: ST
16.02.2016 - 02:21
madison: eSTéééé!!!!!
15.02.2016 - 23:38
Kajuta: ST!
15.02.2016 - 23:27
zvířenka: Velmi slušná chálka na téma válka.
A po té chálce, jeden dva, tři válce:-))
1 ... 356|357|358|359|360|361|362|363|364 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku