zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.02.2016 - 18:44
divoženka1: svět boulí a otlaků
proberete z oblaků:-)ST |
18.02.2016 - 16:07
Květka Š.: moje ST beze spěchu...
|
18.02.2016 - 12:34
Kajuta: ST
|
18.02.2016 - 11:54
Lilith: Jdu se raději chichotat do mechu... ;-)
ST |
18.02.2016 - 07:41
Kajuta: SvěTelným rokům
|
18.02.2016 - 07:31
Tara: Chichotám se v mechu...jako bych tě slyšela...ST
|
17.02.2016 - 21:55
Ringo: I kvalita tvého dílka Světlo je taková, že mi z něj tvář rozhodně nepotemněla.
|
17.02.2016 - 21:44
detektor: SToprocentní
|
17.02.2016 - 21:03
libour: ST
|
17.02.2016 - 20:47
krizekkk: Tak zapal.
|
17.02.2016 - 20:25
vavaoko: ST
|
17.02.2016 - 13:08
Lota: .
bez diskuzí jsi Hvězda co na Libresu září neb tohle a takhle tu nikdo neumí . a klidně se za moje slova půjdu bít :-))) . |
17.02.2016 - 12:08
la loba: Že ty sleduješ pro inspiraci ČT 24;-)))
|
17.02.2016 - 11:04
Květka Š.: ST***
|
16.02.2016 - 10:50
Květka Š.: **ST**
|
16.02.2016 - 10:43
vavaoko: Bijí Rusa, bijí USA.
Pod praporem isisi. Jeden sumit druhej střídá. Sladcí jak jed na krysy. Dohodnou se na dohodě. Na tom novém sumitu. Dokud oni jsou v pohodě. Víc Šítů a Sunitů. Na důchody vydělají. Populaci oživí. Pak nám nám páni zamávají. Z letadla na Seychyly. Pro tebe mám zase jen to pouhé ST |
16.02.2016 - 09:27
Lilith: ST
|
16.02.2016 - 02:21
madison: eSTéééé!!!!!
|
15.02.2016 - 23:38
Kajuta: ST!
|
15.02.2016 - 23:27
zvířenka: Velmi slušná chálka na téma válka.
A po té chálce, jeden dva, tři válce:-)) |


