zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.02.2016 - 05:43
divoženka1: ST ano je nádherná
|
24.02.2016 - 23:57
madison: nonádherapanebásníku!!!!....eSTéééé
|
24.02.2016 - 23:07
Tara: Tereza z Kalkaty byla velmi moudrá žena...ST
|
24.02.2016 - 21:55
vavaoko: Mám jen ST
|
24.02.2016 - 21:34
Ringo: Je to tak, jak říká Libour.
|
24.02.2016 - 21:21
libour: je to tak......... ST
|
24.02.2016 - 14:00
TetaKazi: ST.. achjo...
|
23.02.2016 - 15:06
Špáďa: S trojrozměrným údměvem
dávám ST se zpěvem. |
22.02.2016 - 20:41
TvojeLabuť: ST
|
22.02.2016 - 19:45
Dota Slunská: dětství je základna života
|
22.02.2016 - 17:03
pa100r: straSTi a slaSTi mojí vlaSTi... dávám tři supráky!
|
22.02.2016 - 13:14
la loba: Ach jo...
|
22.02.2016 - 11:53
Květka Š.: ST... ;-)
|
22.02.2016 - 09:05
vavaoko: Utopíme se v planých kecech. Melou a melou o humanitě a dohodě se všemi a přitom se nedomluví ani ve vlastním baráku. Ženem se do průseru.
Tobě ST |
21.02.2016 - 23:07
Špáďa: O, tuto akci ficka, o, tuto
utneme dementu! Co nese se? Noc? U kádí, bídáku nepotopen blb, co mlel moc. A vida, Davida! A diva, da!, diva! A chtivá dávit, cha! Á, hrdinů vůni drhá, Á, hrmou, o, mrhá... |
21.02.2016 - 22:44
Špáďa: Neskutečný!!!
A taky výtečný!!! |
21.02.2016 - 22:26
Špáďa:
U karm oduřím, vemen děs ... sedněme v míru do mraku Uchem ves mát' (vesmát), o, chichotám se v mechu... ...sen dme se sem dnes. |
21.02.2016 - 21:28
sailorr: Maxim Kravčuk říkával, že pokud ho někdo někdy donutí k volbě, na kterou stranu se postavit, postaví se zcela jistě na tu svou.
A já též, ať se propadnu do západního německa, jestli ne. a.j |
21.02.2016 - 20:58
detektor: ST
|
21.02.2016 - 20:28
Kajuta: ST .)
|


