zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
25.02.2016 - 05:43
divoženka1: ST ano je nádherná
24.02.2016 - 23:57
madison: nonádherapanebásníku!!!!....eSTéééé
24.02.2016 - 23:07
Tara: Tereza z Kalkaty byla velmi moudrá žena...ST
24.02.2016 - 21:55
vavaoko: Mám jen ST
24.02.2016 - 21:34
Ringo: Je to tak, jak říká Libour.
24.02.2016 - 21:21
libour: je to tak......... ST
24.02.2016 - 14:00
TetaKazi: ST.. achjo...
23.02.2016 - 15:06
Špáďa: S trojrozměrným údměvem
dávám ST se zpěvem.
22.02.2016 - 20:41
22.02.2016 - 19:45
Dota Slunská: dětství je základna života
22.02.2016 - 17:03
pa100r: straSTi a slaSTi mojí vlaSTi... dávám tři supráky!
22.02.2016 - 13:14
la loba: Ach jo...
22.02.2016 - 11:53
Květka Š.: ST... ;-)
22.02.2016 - 09:05
vavaoko: Utopíme se v planých kecech. Melou a melou o humanitě a dohodě se všemi a přitom se nedomluví ani ve vlastním baráku. Ženem se do průseru.
Tobě ST
21.02.2016 - 23:07
Špáďa: O, tuto akci ficka, o, tuto
utneme dementu!

Co nese se? Noc?

U kádí, bídáku
nepotopen
blb,
co mlel moc.

A vida, Davida! A diva, da!, diva!
A chtivá dávit, cha!
Á, hrdinů vůni drhá,
Á, hrmou, o, mrhá...
21.02.2016 - 22:44
Špáďa: Neskutečný!!!
A taky výtečný!!!
21.02.2016 - 22:26
Špáďa:  
U karm oduřím, vemen děs ... sedněme v míru do mraku
Uchem ves mát' (vesmát), o, chichotám se v mechu...
...sen dme se sem dnes.
21.02.2016 - 21:28
sailorr: Maxim Kravčuk říkával, že pokud ho někdo někdy donutí k volbě, na kterou stranu se postavit, postaví se zcela jistě na tu svou.
A já též, ať se propadnu do západního německa, jestli ne.

a.j
21.02.2016 - 20:58
21.02.2016 - 20:28
Kajuta: ST .)
1 ... 354|355|356|357|358|359|360|361|362 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku