zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.02.2016 - 16:47
TetaKazi: Jó v dávnověku.. To se nám to žilo...
|
21.02.2016 - 15:41
|
21.02.2016 - 15:32
Lota: .
krmili a krmí zas a já proč jsem tak při těle vždyť nikdy jsem jim to nežrala běs, v tom musí bejt zakopanej pes . |
21.02.2016 - 15:03
Ringo: Ze tvých veršů jsem ještě nikdy nedávil a neměl chuť ti jít po krku.
|
21.02.2016 - 14:59
zenge: Tara: Ale kdež to jen básnický obrat;-)
jako že nás krmili za komára a krmí i teď´... |
21.02.2016 - 13:46
Tara: Zenge: krása, otevřenoST jako vždy, jen: opravdu jsi žvýkal rudou přízi???
|
21.02.2016 - 13:40
krizekkk: Ten román jsem bohužel nečetl. Já toho nečetl... ST
|
21.02.2016 - 13:26
Špáďa: Taky mám za to, že paměť máme proto, abychom zapomínali. Ach jo, bohužel i tu historickou…
|
21.02.2016 - 13:06
|
21.02.2016 - 09:44
vavaoko: Bejval jsem také indiánem. Bohužel také už bejval.
ST |
21.02.2016 - 08:35
Kajuta: ST
|
20.02.2016 - 23:40
Lota: .
Duchovní osvícenost člověka se nejlépe projevuje, když pojídá vydatnou večeři. (Somerset Maugham) . :-) |
20.02.2016 - 20:03
krizekkk: Když máš den a Múzu u kolenou... ST
|
20.02.2016 - 19:54
Ringo: Dílko je náadhera a byl bych vůl,
chtít pro tebe jistý kůl, který se zove mučednícký, tam jistě nepatříš, to říkám vždycky. :-) |
20.02.2016 - 19:40
detektor: Já poděkuji s Tebou i Tobě...za vzpomínky na mládí..:-)ST
|
20.02.2016 - 18:35
Tara: To je tak opravdový... díky, básníku...ST
|
20.02.2016 - 18:06
divoženka1: ST
|
20.02.2016 - 17:57
libour: je to tak ST
|
19.02.2016 - 16:02
sailorr: ST
|
19.02.2016 - 12:28
la loba: Jsi takové osvícené hovádko;-)))
|


