zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
21.02.2016 - 16:47
TetaKazi: Jó v dávnověku.. To se nám to žilo...
21.02.2016 - 15:41
Lota: .
byla jsem Rybana
dnes bába
co slza jí ukápla
.
21.02.2016 - 15:32
Lota: .
krmili a krmí zas
a já proč jsem tak při těle
vždyť nikdy jsem jim to nežrala
běs, v tom musí bejt zakopanej pes
.
21.02.2016 - 15:03
Ringo: Ze tvých veršů jsem ještě nikdy nedávil a neměl chuť ti jít po krku.
21.02.2016 - 14:59
zenge: Tara: Ale kdež to jen básnický obrat;-)
jako že nás krmili za komára a krmí i teď´...
21.02.2016 - 13:46
Tara: Zenge: krása, otevřenoST jako vždy, jen: opravdu jsi žvýkal rudou přízi???
21.02.2016 - 13:40
krizekkk: Ten román jsem bohužel nečetl. Já toho nečetl... ST
21.02.2016 - 13:26
Špáďa: Taky mám za to, že paměť máme proto, abychom zapomínali. Ach jo, bohužel i tu historickou…
21.02.2016 - 13:06
libour: nad světlým zítřkem
zatáhlo se nebe
mám jen ST
pro tebe............ :-)
21.02.2016 - 09:44
vavaoko: Bejval jsem také indiánem. Bohužel také už bejval.
ST
21.02.2016 - 08:35
Kajuta: ST
20.02.2016 - 23:40
Lota: .
Duchovní osvícenost člověka
se nejlépe projevuje,
když pojídá vydatnou večeři.
(Somerset Maugham)
.
:-)
20.02.2016 - 20:03
krizekkk: Když máš den a Múzu u kolenou... ST
20.02.2016 - 19:54
Ringo: Dílko je náadhera a byl bych vůl,
chtít pro tebe jistý kůl,
který se zove mučednícký,
tam jistě nepatříš, to říkám vždycky. :-)
20.02.2016 - 19:40
detektor: Já poděkuji s Tebou i Tobě...za vzpomínky na mládí..:-)ST
20.02.2016 - 18:35
Tara: To je tak opravdový... díky, básníku...ST
20.02.2016 - 18:06
20.02.2016 - 17:57
libour: je to tak ST
19.02.2016 - 16:02
19.02.2016 - 12:28
la loba: Jsi takové osvícené hovádko;-)))
1 ... 355|356|357|358|359|360|361|362|363 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku