zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.04.2016 - 00:32
madison: nejdečístjenjednou---eSTééé
|
16.04.2016 - 23:30
Ringo: Tvoje dílko stálo za starou bačkoru – tak tohle neřeknu asi ani v nejhlubším zatmění mysli. :-)
|
16.04.2016 - 22:46
|
16.04.2016 - 22:14
vavaoko: Ale stejně ti to porád šmakuje a seš tu rád. Je to z toho cejtit. A to je dobré.
Mám jen ST |
16.04.2016 - 20:47
libour: tvé verše nepatří do starýho železa......ST :-) má to koule
|
16.04.2016 - 20:26
Tara: Nezapadáš mi do vzorce tuctového důchodce ...ST
|
16.04.2016 - 19:27
|
16.04.2016 - 16:43
Elisha: nějak mě to dojalo, je to síla
|
16.04.2016 - 14:30
Květka Š.: eSTé... :-)
|
16.04.2016 - 13:07
madison: nádhera...eSTéééé
|
15.04.2016 - 23:08
Zasr. romantik: Zas jedna, kvůli které jsem se musel znovu přihlásit.
Rým nepravidelný, délka řádků různá, ale síla nesmírná! Tak bych chtěl "neumět" poezii! Není zde mnoho autorů, od kterých bych se chtěl učit, ale od tebe bych talent bral všemi deseti! Musím ještě zdůrazňovat, jaké jsem dal ocenění? |
15.04.2016 - 21:40
Tara: Když čtu tvé věci, Zenge, mám vždy stejný pocit jako krizekkk, že je to se mnou beznadějné...jsi výborný
|
15.04.2016 - 21:00
krizekkk: Jsem žabař. Jsi podoben velikánům, držitelům cen.
Přečetl jsem si ji nahlas. ST, vždyť víš... ;-) |
15.04.2016 - 19:34
Milena: Zenhe, učarovals mi. Velké ST
|
15.04.2016 - 18:57
Kajuta: ST!
|
15.04.2016 - 10:03
libour: ST pěknost
|
15.04.2016 - 09:37
kasparion: Moc hezká ST.
|
15.04.2016 - 09:24
Ringo: Tvoje dílko duvod k brblání nebyl. ;-)
|
15.04.2016 - 08:55
Tara: Ano, tak si předSTavuju ideální dětství, jak je tebou vnímáno.
|
15.04.2016 - 08:08
zenge: vavaoko: Krajina mého dětství ď ti
|


