zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.04.2016 - 08:05
vavaoko: Světlo domova ze Světlíku. A modro nad Kirschlagem.
Mám pouhé ST |
13.04.2016 - 23:44
Milena: ST
|
13.04.2016 - 19:56
divoženka1: j.m.: tak tento tvůj komentík se mi hodně líbí,neuSTálé boje lidí mezi sebou jsou unavující a nechápu je:-)
|
13.04.2016 - 18:27
kasparion: Velmi pěkná dílka ST
|
13.04.2016 - 10:28
pa100r: ... to je všecko selekce: selekce mezi druhy trvala bratru půl miliardy let. Vyhrává zatím člověk. Mezitím už začala selekce uvnitř druhu. Co zvítězí? Rozum tisíciletími těžce nabytý, nebo blbost vrozená? To se dozví ten na konci té druhé selekce... od té doby, co jsem si to definoval, jsem klidnější. Rozumné ctím, blbce většinou ignoruji (ale pokaždé to nejde). ST
|
13.04.2016 - 02:01
madison: hráčisesmrtí......eSTééééé
|
12.04.2016 - 21:33
j.m.: K nikomu se nepřiřazuji.Kloním se jen k Radosti,Slušnosti,Inteligenci a Moudrosti.Idioty se nezabývám,i když tu mají také své místo a význam.Nedělím svět na východ a západ.Nevím co to je.Kde to začíná a kde končí.Hranice blbosti se nedají definovat.
|
12.04.2016 - 16:37
zenge: Paulmatthiole: Taky nemám rád oficíry, chrastění zbraní, a tlačení do hlavy ke komu se přiřadit, ale vzhledem k tomu , že Rusa už jsme zkusili a samy na to nemáme ani náhodou tak se kloním spíš ke straně druhé Míru zdar ! ;-)
|
12.04.2016 - 12:04
René Vulkán: je to fakt
|
12.04.2016 - 12:02
René Vulkán: hodně na dřeň
|
12.04.2016 - 10:43
Paulmatthiole: Mně je, upřímně řečeno, jedno, ze které země se tu roztahují oficíři - nechci tu ani jedny, ani druhé a je mi zcela lhostejné, zda štěkají z Východu či Západu.
Jsem unaven tím, jak se mi neustále podsouvá z různých stran, kdo má být můj nepřítel. Já si to, s dovolením, rozhodnu sám, pokud to uznám za vhodné - věnuji se bojovým uměním přes 30 let. |
12.04.2016 - 10:30
Květka Š.: ST...;-)
|
12.04.2016 - 08:58
Ringo: V zivotní hre sejme naposledy ta hrácka s kosou...
|
12.04.2016 - 07:26
Kajuta: gambit. .)
ST |
11.04.2016 - 21:57
Kapka: ST beze sporu dám!
|
11.04.2016 - 21:43
Dota Slunská: moudro díš...dík
|
11.04.2016 - 21:34
Dota Slunská: Ty slovem trefíš i špendlíkovou hlavičku na stotisíc kilometrů.
|
11.04.2016 - 21:27
Dota Slunská: je to pravda, život rozdává různý karty, ale pořád záleží na tobě, jak s nima zahraješ
Óbrtip |
11.04.2016 - 19:41
Zee: život je holt smrtelná závisloST :)
|
11.04.2016 - 19:28
detektor: ST
|


