zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.04.2016 - 17:11
krizekkk: Na výlet zásadně bez bab. ST :)
|
17.04.2016 - 17:09
Ringo: Má-li ti zachutnat Hora Kutná,
absence manželky je zcela nutná. ;-) |
17.04.2016 - 16:46
krizekkk: Dědci mají vždycky pravdu... A co báby? ;-)
|
17.04.2016 - 16:32
Milena: :-) ST
|
17.04.2016 - 15:06
kasparion: Chavi speciální ST
|
17.04.2016 - 15:05
kasparion: Cestovní ST
|
17.04.2016 - 12:54
zenge: psavec: ď ti za přízeň dlouhodobouuu;-)
|
17.04.2016 - 12:54
zenge: vavaoko: Ď lepší nordický než francouzký lepší francouzký než kára;-)
|
17.04.2016 - 12:36
|
17.04.2016 - 12:34
Psavec: ST.
|
17.04.2016 - 12:33
Psavec: Zraješ jako víno, ST.
|
17.04.2016 - 12:32
Psavec: Tohle je další paráda, ST.
|
17.04.2016 - 12:31
Psavec: ST.
|
17.04.2016 - 12:21
vavaoko: Tak to jsem viděl jen zvenku. Něcotam spravovali.
Máš mé ST. Jak jinak. A nordický jsou ještě fajn. Já mám francouzský. |
17.04.2016 - 12:16
zenge: Tara: ď ... jen básnický obrat;-)
|
17.04.2016 - 11:46
Tara: Kutná Hora je magický míSTo... a s tou starou jsi mne zamrzel:)))
|
17.04.2016 - 11:36
zenge: to Paulín: Nejsem tak stár jak vypadám;-)
ď |
17.04.2016 - 10:00
Kapka: To by se dalo zpívat, jetokrásnýýý, ST
|
17.04.2016 - 08:29
Kapka: Super ST*
|
17.04.2016 - 07:32
Milena: ST
|


