zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.04.2016 - 18:00
detektor: ST
|
10.04.2016 - 17:48
krizekkk: Já stejně radši grizzly i když emigroval... ;-)
|
10.04.2016 - 17:33
krizekkk: Občas je mi do breku i bez ohlížení se zpět... ST
|
10.04.2016 - 16:20
Ringo: Ať nejen prostor verandy
nebude nikdy bez srandy. |
10.04.2016 - 16:05
kasparion: dávám ST než příjdou.
|
10.04.2016 - 15:12
zvířenka: Začala bych tím, že zrušime sbírku zákonů plnejch keců a pravidel proti přirozenosti a člověku a nahradíme sbírkou Tvých výstřižků ze života, patřičnějších a nahubymednemazající...
Je taky potřeba zmínit,jakýma očima by se století ohlíželo, jestli mediálníma,nametenejma očima plnýma lži a zastírání nebo skutečným pohledem ,který vidí člověčinu a věci a skutky, který svět obohatily. Nevím, jestli na váze byly by přesně napůl,ale neopomíjela bych to. Nekrátkozraké velmi úctyhodné ST pro Pana básníka |
10.04.2016 - 14:15
libour: jj a to je ten průser........skvěloST
|
10.04.2016 - 14:07
libour: velké ST***
|
10.04.2016 - 13:20
Lilith: ST
|
10.04.2016 - 13:11
Kapka: ST**
|
10.04.2016 - 11:43
Tara: Obě části : skvostné. ST
|
10.04.2016 - 11:18
Levandule: První, nejdelší část mě dojala, děkuji!
|
10.04.2016 - 09:30
Milena: ST
|
10.04.2016 - 09:26
Milena: ST
|
10.04.2016 - 09:10
zenge: vavaoko: Ď za přízeň;-)
|
10.04.2016 - 09:07
vavaoko: A kdo je jeho nepřítelem? Kdokoliv.
Tobě ST |
10.04.2016 - 01:00
kasparion: Snad nebude to trvat SToletí.
|
09.04.2016 - 22:16
vavaoko: Já mám pouhé ST
|
09.04.2016 - 20:26
Tara: Obdivu hodné...jako u tebe vždy
|
09.04.2016 - 19:50
Kajuta: ST!
|


