zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.04.2016 - 10:21
zenge: Tara: Ď -nesmíš mít ale žádné implantáty;-)
|
19.04.2016 - 10:20
zenge: vavaoko: Ď
výstava již není byla v Č.B. v muzeu a minulou neděli skončila. |
19.04.2016 - 10:03
Tara: STěmi supy - můj sen...ještě posloužit...
|
19.04.2016 - 10:01
vavaoko: Ještě jsem tu výstavu neviděl. Ale již vím, proč si ji nenechat ujít.
K dílu. Těžké komentovat. Napěchoval jsi mě zážitkem. Děkuji. ST |
19.04.2016 - 10:00
libour: :-) ST
|
19.04.2016 - 09:55
zenge: Libour místo Lobour;-)
|
19.04.2016 - 09:55
zenge: Lilith, Lobour: Dnes mám času i děkovat neb marodím;-) Ď
|
19.04.2016 - 09:52
libour: skvělé čtení co má duši a moudroST.......
|
19.04.2016 - 09:42
libour: barvité, po přečtení do mě vSToupil klid a mír......... :-)
|
19.04.2016 - 09:38
Lilith: Zvuk činelů tingša jak bych kdesi zdáli od kláštera slyšela, mávám a mantru ॐ मणि पद्मे हूँ odříkávám... větrem i sluncem očištěna a tvým dílem potěšena :-)
ST* |
19.04.2016 - 08:52
|
19.04.2016 - 08:49
detektor: Jen smeknu širák, který nemám a pokusím se také očiSTit....i když nevím, jsem příliš velký materialista a v mém případě by asi nepomohla ani budhistická mantra....:-))
|
19.04.2016 - 00:05
Špáďa: Je to s tebou čím dál lepčejší,
páč nenabízíš verše včerejší. Divím se: Proč toho Chaplina? Na něj jsem chodil jen do kina... Áááá... teď jsem se málem udrc, jakej von byl to mudrc! |
18.04.2016 - 20:37
Kajuta: ST
|
18.04.2016 - 20:01
krizekkk: Platíš poplatky? A řádně? ;-)
|
18.04.2016 - 18:36
Milena: ST
|
18.04.2016 - 17:34
kasparion: ST
|
18.04.2016 - 16:29
zenge: zvířenka: Já když přestávám rozumět světu radši nečtu;-)
ďík |
18.04.2016 - 13:49
zvířenka: Ještěže Tvé básně nepřichází jen v neděli.
Když někdy přestávám rozumět světu kolem,čtu si Lema,Stopaře a Tebe Mydlářský ST:-) |
18.04.2016 - 11:26
Lilith: Já se musela znova přihlásit, bych ti ST přihodila a za zážitek díky :-) uf... síla
|


