zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.04.2016 - 19:46
Ringo: Já – dobrý člověk – teď ale mlčet nebudu: Tvoje dílko se mi moc líbí. Jsi king.
|
09.04.2016 - 19:38
|
09.04.2016 - 16:58
krizekkk: Tahle jeho se mi líbí...
NÁŠ LID nedopustí, aby vymoženosti NAŠEHO LIDU byly odňaty NAŠEMU LIDU a aby kdokoliv klamal NÁŠ LID voláním: NÁŠ LIDE! O NAŠEM LIDU ať rozhodují ti, kteří jdou S NAŠÍM LIDEM ! |
09.04.2016 - 09:45
kasparion: Trendy ST.
|
08.04.2016 - 13:57
Květka Š.: ST...
|
08.04.2016 - 13:47
|
08.04.2016 - 03:00
libour: ST jak Brůno....
|
07.04.2016 - 22:18
Kapka: VHST(tobětéž)
|
07.04.2016 - 21:52
Milena: ST
|
07.04.2016 - 21:17
divoženka1: ST souhlasné
|
07.04.2016 - 20:40
Tara: Díky za skvělou báseň a za V.H. ST + Z
|
07.04.2016 - 20:16
|
07.04.2016 - 20:14
vavaoko: Já bych to podepsal.
ST |
05.04.2016 - 10:52
Kapka: Bez roláku, bez rukávů
dám si ráno černou kávu ráda, že ještě živá jsem i pro beránky nad lesem ST |
04.04.2016 - 23:15
sailorr: No jo, to jsou samý Smrti
Vřavy Když vono mě to pořád baví a řek bych, čím dál víc a někdy při těch slovech ztrácím slova pak čtu je dookola, znova, znova, znova a.j. |
04.04.2016 - 22:18
detektor: MiSTře.....:-)
|
04.04.2016 - 21:57
Zasr. romantik: Dal jsem jako obvykle ... ST
Jen se tady modlím, aby to tomu na hradě nevyšlo. Představa, že číňani objednají v česku např. pro každého číňana trenýrky, je zneklidňující. Kde vezmeme tolik látky, nití a kdo to bude šít? Zakázku určitě nesplníme a budeme platit penále. Pak nás ještě obsadí ... Ach jo! |
04.04.2016 - 21:23
Květka Š.: ST... :)
|
04.04.2016 - 19:50
Lilith: Jo ST
|
04.04.2016 - 18:20
Milena: ST
|


