zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.04.2016 - 19:10
Milena: Opět krásné.ST
|
20.04.2016 - 19:02
Milena: Znám tu mantru. Zpívám si ji občas.ST
|
20.04.2016 - 17:09
Květka Š.: ST...fajné***
|
20.04.2016 - 14:27
libour: proSTě čarokrásné.....
|
20.04.2016 - 14:04
|
20.04.2016 - 13:48
kasparion: jako bych tam byl ST
|
20.04.2016 - 11:36
Ringo: Jsem si skoro jistý, ze tvoje básnení není na draka. :-)
|
20.04.2016 - 11:26
|
20.04.2016 - 10:47
J.F.Julián: St
|
20.04.2016 - 10:41
kasparion: Duše plesá ST.
|
20.04.2016 - 10:18
vavaoko: Víš, někdy mi chybí slova. Je to proSTě krásné.
|
20.04.2016 - 10:13
Lilith: Blázniti je tak lidské a tvé dílo je tak krásně lidské... :-)
ST |
20.04.2016 - 07:15
Paulmatthiole: Řekl bych, že to sedí :-)
Jen nevím, jestli by nebylo lepší, kdyby si realita nevyžadovala takovéhoto hodnocení... |
20.04.2016 - 07:08
obaleč jabloňový: Svět už tam je a my s ním ...
ST |
19.04.2016 - 18:48
TetaKazi: Ráda jsem si pochodila v tvých bačkorách.. A především za "Windows" - ST :-)
|
19.04.2016 - 17:30
krizekkk: Klid a mír Buddhově duši. ;-)
|
19.04.2016 - 15:17
Květka Š.: mávám i já...ST... :-))
|
19.04.2016 - 15:05
Květka Š.: Katnej..ST+TS..jentaK
|
19.04.2016 - 10:34
zenge: Kajuta: Rád jsem za tvé napití;-)
|
19.04.2016 - 10:30
Kajuta: S pocitem dobře vypitého máslového čaje..
ST |


