zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
20.04.2016 - 19:10
Milena: Opět krásné.ST
20.04.2016 - 19:02
Milena: Znám tu mantru. Zpívám si ji občas.ST
20.04.2016 - 17:09
Květka Š.: ST...fajné***
20.04.2016 - 14:27
libour: proSTě čarokrásné.....
20.04.2016 - 14:04
zvířenka: Úplně se mi v chladném pokoji udělalo léto.
Nádhera,přec.
ST, ty nejsi chmurný žnec.
20.04.2016 - 13:48
kasparion: jako bych tam byl ST
20.04.2016 - 11:36
Ringo: Jsem si skoro jistý, ze tvoje básnení není na draka. :-)
20.04.2016 - 11:26
Lota: .
Jak něžné je Tvé povídání
má duše se mu neubrání
.
:-)
20.04.2016 - 10:47
20.04.2016 - 10:41
kasparion: Duše plesá ST.
20.04.2016 - 10:18
vavaoko: Víš, někdy mi chybí slova. Je to proSTě krásné.
20.04.2016 - 10:13
Lilith: Blázniti je tak lidské a tvé dílo je tak krásně lidské... :-)
ST
20.04.2016 - 07:15
Paulmatthiole: Řekl bych, že to sedí :-)
Jen nevím, jestli by nebylo lepší, kdyby si realita nevyžadovala takovéhoto hodnocení...
20.04.2016 - 07:08
obaleč jabloňový: Svět už tam je a my s ním ...
ST
19.04.2016 - 18:48
TetaKazi: Ráda jsem si pochodila v tvých bačkorách.. A především za "Windows" - ST :-)
19.04.2016 - 17:30
krizekkk: Klid a mír Buddhově duši. ;-)
19.04.2016 - 15:17
Květka Š.: mávám i já...ST... :-))
19.04.2016 - 15:05
Květka Š.: Katnej..ST+TS..jentaK
19.04.2016 - 10:34
zenge: Kajuta: Rád jsem za tvé napití;-)
19.04.2016 - 10:30
Kajuta: S pocitem dobře vypitého máslového čaje..
ST
1 ... 330|331|332|333|334|335|336|337|338 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku