zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
18.04.2016 - 11:19
zenge: Tata: a to mi dělá radost;-)
18.04.2016 - 11:18
zenge: Ringo:
Danke;-)
18.04.2016 - 11:18
zenge: detektor: Jsem něco mezi tím;-) ď ti!
18.04.2016 - 11:07
Lilith: Co více dodat, souhlas s komentáři a ST* je to krásné
18.04.2016 - 09:54
Ringo: Urcite nejsi blbec, ze jsi to napsal.
Ani já, ze jsem to cetl. :-)
18.04.2016 - 09:20
Kapka: Když jedem z Kutné Hory
vidíme Nové Dvory
když jedem z Nových Dvorů
vidíme Kutnou Horu... :-)
STarou nebrat, byl by krach
lepší mladá, achich ach...
18.04.2016 - 09:18
detektor: Někdy si myslím, že jsi mladý chlapec plný ohně a někdy zase, že jsi moudro stáří....ať je to jak chce, vždy mě oslovíš a nevím jestli ST je správné hodnocení...:-)
18.04.2016 - 09:15
Tara: Směju se ...ST
18.04.2016 - 09:13
zenge: vavaoko: Mám ho jen trochu(snad)
DÍKY;-)
18.04.2016 - 09:11
vavaoko: Vždycky si k tobě rád přicházím pro trochu zdravého rozumu. Díky.
A ST
18.04.2016 - 01:00
madison: vKutnéjekrásně...eSTééé
17.04.2016 - 23:39
Špáďa: Ad poslední verš:
To tvrdil i můj kolega z práce poté, co si s sebou vzal na služebku manželku jako doprovod... ;-)
17.04.2016 - 23:30
Špáďa: Jsi pan Hráč.
17.04.2016 - 23:15
17.04.2016 - 23:15
detektor: Dám jen ST
17.04.2016 - 21:14
Lilith: Dědci mají vždycky pravdu, protože prdíkují a image ;-)
ST
17.04.2016 - 21:00
Lilith: ST :-)
17.04.2016 - 19:43
Květka Š.: to mají...ST
17.04.2016 - 19:21
zvířenka: Ne-e, pravdu má Náčelník.
Máš něco takovýho na čele? No tak.
Jedno starosvětský ST.
Je to boží, staro-ushi ;-)
17.04.2016 - 17:21
matousekKkrejca: ST s úctou...
1 ... 332|333|334|335|336|337|338|339|340 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku