zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.04.2016 - 00:57
sailorr: ST
|
21.04.2016 - 23:21
madison: nádherajakovždycky.....eSTé
|
21.04.2016 - 21:26
Květka Š.: eSTéčko...
|
21.04.2016 - 19:03
Špáďa: Ve světě pobývaj tací,
co se živí meditací. Aby prošli boží bránou, pijou čaj a cpou se pránou. |
21.04.2016 - 18:40
Špáďa: Ty ses zase válel v loži,
kde již dlely múzy boží. Či postižen spíšs byl vjemem, co cloumal i Williamem. ;-) |
21.04.2016 - 17:41
madison: super!!!!!!!...eSTééé
|
21.04.2016 - 17:35
krizekkk: Wilda je Bůh. ;-)
|
21.04.2016 - 15:19
Milena: ST
|
21.04.2016 - 14:57
Tara: Wilda má pravdu a ty ST za nádheru londýnskou
|
21.04.2016 - 14:43
kasparion: Moc pěkná ST
|
21.04.2016 - 13:53
Kajuta: ST oběma ;-)
|
21.04.2016 - 10:20
libour: Wilda je nesmrtelný.....Tobě ST jako kolo londýnský :-)
|
21.04.2016 - 10:11
vavaoko: Je potřebné s k němu vracet. Stále má co říci.
Tobě ST |
21.04.2016 - 08:24
René Vulkán: pobavila
|
21.04.2016 - 08:20
René Vulkán: Jednou se vzbudím, poletím
tam na jih k deltám a až se dva vzbudíme, poletíme ...https://www.youtube.com/watch?v=bjkHvCvQXc0&list=PL27019A112E 64381B |
20.04.2016 - 22:03
Zee: krásná, už se těším na žně ...ST
|
20.04.2016 - 21:35
Tara: No,tak zase povzdech záviSTivkyně /nic nezávidím, ale tohle ano/
|
20.04.2016 - 21:24
krizekkk: Už bylo napsáno v komentech. ST... ;-)
|
20.04.2016 - 21:23
detektor: Ach jo:)ST
|
20.04.2016 - 20:58
Kajuta: Jo. :)
ST |


