zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.04.2016 - 19:37
|
24.04.2016 - 19:35
vavaoko: Jo. Ještě žijem.
Tobě ST |
24.04.2016 - 16:41
Tamara J: super ST
|
24.04.2016 - 11:36
Psavec: ST.
|
24.04.2016 - 11:35
Psavec: povedené, ST.
|
24.04.2016 - 11:35
Psavec: W. S. tu bude stále, ST.
|
24.04.2016 - 11:32
Psavec: Skvělé, ST.
|
24.04.2016 - 03:12
Špáďa: —Kradeno?
—To ne. Dar. — Kradeno! — To ne! Dark. Chuť na zakázané je stará jak lidstvo samo. A občas se setmí. |
23.04.2016 - 20:04
pa100r: to je my cup tea - způsob chápání STavů, věcí a dějů...
|
23.04.2016 - 16:11
Ringo: Nemíním tady trapně vyčuhovat a tvé dílo zadupávat do země. ;-)
|
23.04.2016 - 11:42
kasparion: Bolestivá ST
|
23.04.2016 - 10:52
básněnka: Milej zenge, to se stává, že člověk je bestie dravá, obvykle už se kruhem nevracím...ani slovy, tak říkám sbohem...
|
23.04.2016 - 10:25
Kajuta: Tiché ST...
|
23.04.2016 - 10:25
Květka Š.: ST...
|
23.04.2016 - 10:13
zenge: Milena:Ď- Ti ;-)
|
23.04.2016 - 10:13
zenge: mlena: Ď-Ti;-)
|
23.04.2016 - 10:11
zenge: madison,Kapka,Tara,Lilith,vavaoko,-- Díky moc
a básněnce omluva za ukradený námět;-) |
23.04.2016 - 10:11
Milena: ST
|
23.04.2016 - 10:02
vavaoko: Všichni jsme na tom hůře, než ti ostatní. Nebo snad jen jinak, než oni.
Tobě ST |
23.04.2016 - 09:47
Lilith: ST
|


