zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.12.2016 - 17:47
Květka Š.: ST***|.-)
|
20.12.2016 - 14:16
Tara: Neuvěřitelné...ST:-)
|
20.12.2016 - 07:36
Kajuta: ST ;-)
|
20.12.2016 - 06:23
ttragelaf: esté...ach,zajisté, švédi mí zlatí, švestky jezte, říkala máti..
|
19.12.2016 - 18:51
jitka.svobodova: Nikdy nezklameš, paráda....ST
|
19.12.2016 - 18:48
Ringo: Švédská jen potvrzuje známej fakt, že máš prostě na básnění bednu... ;-)
|
19.12.2016 - 18:26
Kapka: Líbí, ST
|
19.12.2016 - 18:05
Adramelech: Pěkné, zvláště to poslední čtyřverší. ST
|
19.12.2016 - 17:53
vavaoko: Prohibice se jim bude zdát jak lázně. Ale holt komu není rady..
Tobě ST |
19.12.2016 - 15:51
Květka Š.: ST...☻...
|
19.12.2016 - 15:44
Květka Š.: ***ST***
|
19.12.2016 - 01:49
Špáďa: Ivo, si nedala Denisovi?
Se netrap, parte nes! |
19.12.2016 - 01:33
Špáďa: Náramně jsem si to užil
a vzpomínky — rozuměj též paměť — tužil. Utneme dementu sen dnes, utneme řemen tu, hubneme, řka křemen-bůh, úd jméno hanobí, mizí mi bon a honem jdu… Slivovička…, mší šmak čiv ovils, se válí bílá ves… Se ďábel k šlaku škrtal, tla trk, šukal, škleb a děs! |
19.12.2016 - 00:43
Špáďa: S tím B.H. tedy vůbec nesouhlasím, kdo to byl? Bohoušek?
Ale tys to zasejc tre-fil, fil-tre! |
19.12.2016 - 00:28
Špáďa: Hodně řízný, živý památník slovem psaným, čili kronika, co k jádru proniká.
|
18.12.2016 - 16:03
Tara: ST:-) zapomenuté
|
18.12.2016 - 12:03
zenge: ttragelaf: děkan;-)
|
18.12.2016 - 12:00
|
18.12.2016 - 11:55
zenge: Kajuta, Kapka- ď Vám;-)
|
18.12.2016 - 11:54
zenge: René Vulkán: Denisovi sady- původně park Františkov nebo Francisbrk....prý;-) ď
|


