zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.12.2016 - 03:06
jitka.svobodova: Božkov s plachetnicí a horký čaj.....ST
|
24.12.2016 - 12:22
Psavec: Sváteční ST.
|
23.12.2016 - 22:30
Lilith: ST ;-)
|
23.12.2016 - 21:40
Tara: Nejsmutnější máš lidské rozcházení...a vše hezké. Pěkné svátky přeji, barde:-)
ST |
23.12.2016 - 19:14
vavaoko: I já jsem si zase pošmáknul.
ST |
23.12.2016 - 17:13
libour: :-) bez Tvých básní by bylo smutno na světě .....ST
|
23.12.2016 - 13:02
libour: i Tobě..................ST :-)
|
22.12.2016 - 22:41
|
22.12.2016 - 21:07
Tara: To je dobré, jak víš jen ty, jak je to s těmi poSTelemi:-)...tak hezký svátky:-)
|
22.12.2016 - 18:19
Psavec: Bezva perličky, ST.
|
22.12.2016 - 18:17
Psavec: ST.
|
22.12.2016 - 18:16
Psavec: Boduješ, ST.
|
22.12.2016 - 18:15
Psavec: I Tobě Veselé Vánoce, ST.
|
22.12.2016 - 17:25
sailorr: Jestli vy nebudete ten extrémista, pane kolego. A pěkně vykutálenej :)
Krásné svátky a vepřového, co hrdlo ráčí ! ST |
22.12.2016 - 16:18
Kajuta: ST :-)
|
22.12.2016 - 16:13
vavaoko: I ten, kdo by se zrodil s lejnem mezi prsty u nohou, může být šťasten. A ta s kosou ať si trhne.
Přeji ti krásné svátky. A ST |
22.12.2016 - 14:55
|
22.12.2016 - 13:27
Květka Š.: ST....a krásné Vánoce i Tobě...
|
21.12.2016 - 02:19
Špáďa: Vy starověkých, vy zdarma, ty hornaté severní šířky
Vy ticho, ty radostné krása! Zdravím tě, nejkrásnější přistát na zemi, Váš slunce, vaše nebe, Vaše louky zelené. Váš slunce, vaše nebe, Vaše louky zelené. A ještě bonus za tu švédskou pasáž. Ponechal jsem ji, jak ji Google překladač nahou vypliv. |
21.12.2016 - 02:13
Špáďa: Užívali si na Petřínce.
___ Když jejich On se nedívá, souložej klíďo u píva. Těžká pachuť zde ulpívá. |


