zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.01.2017 - 11:06
enigman: zruším výbojky...
|
04.01.2017 - 08:36
vavaoko: Ses rozjel.
ST |
04.01.2017 - 03:01
Špáďa: Když nám velí milovníci modrých knížek,
na hubu tak leda můžem padat z výšek. |
04.01.2017 - 01:08
Tara: BojovnoST nezapřeš:-)
|
04.01.2017 - 00:18
Ringo: U mne končí četba rykem...ostatně jako u každého tvého dílka... ;-)
Mimochodem – u každého pluku je důležitá úloha poli(s)truků. :-) |
03.01.2017 - 21:46
jitka.svobodova: líbí se mi.....ST
|
03.01.2017 - 14:57
jitka.svobodova: velice hezké přání....ST
|
03.01.2017 - 13:57
J.F.Julián: líbí
|
02.01.2017 - 17:41
Květka Š.: ST...
|
02.01.2017 - 17:21
Kapka: Také tobě DOBRÝ NOVÝ ROK!
ST |
02.01.2017 - 09:50
sailorr: Tobě též
|
02.01.2017 - 00:06
Ringo: Jeď tímhle rokem, Jakohanči,
a když se ti hormony trochu zjančí, poplácej Věrku nebo Hančí... ;-) |
01.01.2017 - 21:08
libour: i Tobě dobrý rok....a ty další ST
|
01.01.2017 - 18:58
vavaoko: Hlavně zdravíčko.
ST |
01.01.2017 - 18:53
Tara: Tobě také:-)
ST, to je jasný:-) |
01.01.2017 - 18:20
zenge: TetaKazi: Díky tobě též;-)
|
01.01.2017 - 18:18
TetaKazi: Krásný nový rok! Ráda tě čtu, tak ať ti to píše :-)
ST |
28.12.2016 - 12:23
Květka Š.: ST...fakt dobrý...
|
25.12.2016 - 08:39
|
25.12.2016 - 03:10
Ringo: K ohodnocení tvého dílka si nevypůjčím slova Jardy z podzemky. :-)
|


