zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
07.01.2017 - 00:40
Tara: Tvé lelky jsou básnivé...ST:-)
07.01.2017 - 00:22
Špáďa: Ringo:
Mohlo by být klidně i:
…u každého plku… ;-)
06.01.2017 - 20:24
vavaoko: Znám to tam a rozumím.
ST
06.01.2017 - 19:26
06.01.2017 - 18:05
Ringo: Nejen procházky a odchyt dojičů koz, ještě také píšeš pěkné básničky... :-)
06.01.2017 - 17:42
ttragelaf: ..bin ja auch
06.01.2017 - 10:42
ttragelaf: měla osmnáct a pila
žila s přítelem, ta víla,
co pil, fetoval
bral drogy ňáký,
byla cikánka, on taky

všichni drželi se dál
-je to socka, říkali

jen já to neříkal
a
volal na ni Danuško
ty vílo víl, ty nepij !

řekli, že jsem
p e d o f i l
06.01.2017 - 00:14
Psavec: Občas zažívám diskriminaci i já.
ST.
05.01.2017 - 15:13
Adramelech: Diskriminace je negativním společenským jevem. Kupříkladu mne diskriminují mladá děvčata kvůli mému věku a nechtějí se mnou chodit do postele.
05.01.2017 - 14:25
Květka Š.: ST...jo,dobrý...
05.01.2017 - 12:03
Ringo: Tvoje dílko se mi líbí, ale... ;-)
05.01.2017 - 09:50
vavaoko: Divil bych se, kdybys psal jinak. Také jsem měl kámoše cikána. Když byl kluk, byl v pohodě. Potom už ne. Ono to celé není o kůži. Je to o myšlení.
Tobě ST
05.01.2017 - 08:38
Kajuta: ST
05.01.2017 - 00:01
Psavec: Díky, ST.
04.01.2017 - 23:57
Psavec: Dobrý, ST.
04.01.2017 - 23:17
Tara: Taky kámoším s některými cikány:-) mluvíš mi z duše! ST
04.01.2017 - 21:16
sailorr: úplně nejvíc nesnáším dvě věci: rasismus a černochy

ST
04.01.2017 - 11:57
libour: .....válka je vůl......ST :-)
04.01.2017 - 11:09
enigman: dostal jsem chuť upéct další Vánoce...
04.01.2017 - 11:07
enigman: ať to křupe i mlaská...
1 ... 258|259|260|261|262|263|264|265|266 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku