zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.01.2017 - 00:40
Tara: Tvé lelky jsou básnivé...ST:-)
|
07.01.2017 - 00:22
|
06.01.2017 - 20:24
vavaoko: Znám to tam a rozumím.
ST |
06.01.2017 - 19:26
jitka.svobodova: ST***
|
06.01.2017 - 18:05
Ringo: Nejen procházky a odchyt dojičů koz, ještě také píšeš pěkné básničky... :-)
|
06.01.2017 - 17:42
ttragelaf: ..bin ja auch
|
06.01.2017 - 10:42
ttragelaf: měla osmnáct a pila
žila s přítelem, ta víla, co pil, fetoval bral drogy ňáký, byla cikánka, on taky všichni drželi se dál -je to socka, říkali jen já to neříkal a volal na ni Danuško ty vílo víl, ty nepij ! řekli, že jsem p e d o f i l |
06.01.2017 - 00:14
Psavec: Občas zažívám diskriminaci i já.
ST. |
05.01.2017 - 15:13
Adramelech: Diskriminace je negativním společenským jevem. Kupříkladu mne diskriminují mladá děvčata kvůli mému věku a nechtějí se mnou chodit do postele.
|
05.01.2017 - 14:25
Květka Š.: ST...jo,dobrý...
|
05.01.2017 - 12:03
Ringo: Tvoje dílko se mi líbí, ale... ;-)
|
05.01.2017 - 09:50
vavaoko: Divil bych se, kdybys psal jinak. Také jsem měl kámoše cikána. Když byl kluk, byl v pohodě. Potom už ne. Ono to celé není o kůži. Je to o myšlení.
Tobě ST |
05.01.2017 - 08:38
Kajuta: ST
|
05.01.2017 - 00:01
Psavec: Díky, ST.
|
04.01.2017 - 23:57
Psavec: Dobrý, ST.
|
04.01.2017 - 23:17
Tara: Taky kámoším s některými cikány:-) mluvíš mi z duše! ST
|
04.01.2017 - 21:16
|
04.01.2017 - 11:57
libour: .....válka je vůl......ST :-)
|
04.01.2017 - 11:09
enigman: dostal jsem chuť upéct další Vánoce...
|
04.01.2017 - 11:07
enigman: ať to křupe i mlaská...
|


