zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.01.2017 - 05:11
Rezina: Za všechna tvá slova
ST zas a znova ... |
10.01.2017 - 00:41
Tara: STrašně dobrý...jsi vtipný:-)
|
09.01.2017 - 22:01
libour: asi trpíme STádovitostí, ale tvé kusy jsou jedinečné ....
|
09.01.2017 - 18:54
vavaoko: Vláďa s Donaldem jsou taky sedmilháři. Hajzlík na chodbě jsme měli, svýho času všichni. Úder násadou je starý venkovský zvyk. Funguje i bez vifiny.
A ty jsi zatraceně dobrej. ST |
09.01.2017 - 16:50
Milena: ST
|
09.01.2017 - 16:38
pa100r: to je písku!! možná dokonce o šeST víc, než v Česku nečechů
|
08.01.2017 - 18:58
libour: ST :-)
|
08.01.2017 - 16:02
j.m.: Dělím lidi pouze na dva druhy,chytré a ty druhé.Neřekl bych přímo idioty,ale ty pomalejší.
|
08.01.2017 - 14:04
Květka Š.: ST))
|
08.01.2017 - 02:21
Špáďa: Opět si skvěle zaválel a sroloval mouky všech druhů a barev do jednoho těsta!
|
08.01.2017 - 02:09
|
07.01.2017 - 19:33
René Vulkán: ta je, že zima taje
|
07.01.2017 - 18:48
René Vulkán: já jsem honil pincka po Vysočině
|
07.01.2017 - 18:46
René Vulkán: jsi geniální
už jen: U břehů Nilu žádný hill, kde bych svou lyži o svah řízl jen bláto, horko, krokodýl a to mne vleče k nihilismu ... chce hlavu koumáka |
07.01.2017 - 17:55
Ringo: Jsem rád, že to s tebou už hned od začátku nešlo s kopce... ;-)
|
07.01.2017 - 17:21
ttragelaf: ST...mě si v Egypte pletli Rusove s nosičem zavazadel, ale domácí mi dali pokoj (doslova i obrazne ).... tak ty tvoje basne v tom mrazu dneska zahrály
|
07.01.2017 - 14:02
Tara: ty a STará lemra? Nevěřím:-)
|
07.01.2017 - 13:59
Kajuta: ~ST~
|
07.01.2017 - 13:29
vavaoko: Pyramidy jsou rubíny v kapesních cibulích pana Času.
Zahřál jsem se v té kose. Moc fajn. ST |
07.01.2017 - 09:14
Paulmatthiole: Na tomto případě je jasně vidět, že stupidita a její různé stupně závisí na něčem naprosto jiném, než je barva kůže :-/ ST
|


