zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.01.2017 - 18:37
TetaKazi: "srdce lomné" mě nalomilo - musela jsem se přihlásit a STřihnout aspoň malý komentář.. ;-)
|
17.01.2017 - 14:11
libour: ST* -jako vždy -skvělé
|
17.01.2017 - 12:00
divoženka1: ST a Z
|
17.01.2017 - 09:50
Kajuta: ST .)
|
17.01.2017 - 08:19
|
17.01.2017 - 01:47
jitka.svobodova: ST***
|
17.01.2017 - 00:57
Špáďa: Odžité.
Šly mlhy, jedna za druhou, své páry v mozky vnést, abys moh znova za duhou otáčet se a plést. |
17.01.2017 - 00:51
Špáďa: Umíš o všem. A to dost dobře.
|
16.01.2017 - 22:14
Tara: Krása, i STou mlhovinou:-)))
|
16.01.2017 - 21:06
vavaoko: Mám jen ST
|
15.01.2017 - 10:16
Květka Š.: ***ST***
|
14.01.2017 - 21:23
jitka.svobodova: ST****
|
14.01.2017 - 13:07
Psavec: Zasloužené ST.
|
14.01.2017 - 12:39
Psavec: Dobré postřehy, ST.
|
13.01.2017 - 14:27
Květka Š.: eSTé...
|
13.01.2017 - 14:17
Květka Š.: dobrý...ST
|
13.01.2017 - 12:20
enigman: zrovna nedávno jsem jednu pyramidu potkal...
|
13.01.2017 - 12:19
enigman: u vás pane je to naštěstí pokaždé jiné...
|
13.01.2017 - 12:17
enigman: takže jsi spokojen...
|
13.01.2017 - 09:23
vavaoko: "Pamatuju si každej novej prak, míč, rozbité koleno. A pak dlouho nic. Jen takové střípky. Až zase teď žiju." To mi povídal jeden osmdesátiletý pán již kdysi. Začínám mu to věřit.
Tobě ST, jak jinak. |


