zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.01.2017 - 14:18
|
19.01.2017 - 11:16
Květka Š.: ST...♥...
|
19.01.2017 - 10:57
Ringo: Na rozdíl od nekterých záku si ty za toto dílko telesný trest rozhodne nezaslouzís. ;-)
|
18.01.2017 - 22:44
Kajuta: ST - vod vopičáka. .)
|
18.01.2017 - 21:05
zenge: vavaoko: Jsem rád, že jsi můj Fanda;-)
|
18.01.2017 - 21:00
vavaoko: Jen tak ti dám ST. Vlastně ne jen tak, ale za to, že je to fajn.
|
18.01.2017 - 20:52
zenge: Tara, Bomejka: Holky díky;-)
|
18.01.2017 - 20:51
Bomejka: ST:-))
|
18.01.2017 - 19:23
Tara: Mám taky kolem spouSTu zvířat:-)
|
18.01.2017 - 19:05
libour: sněhová je špica a vlaSTně fšecky.... :-) +Z
|
18.01.2017 - 15:42
Špáďa: Četla ji i Zdenda.
Pěkná žíželenda! |
18.01.2017 - 13:57
divoženka1: ST
|
18.01.2017 - 11:55
Paulmatthiole: Možná bychom mohli EU přejmenovat na ZJEBU - Zbytečně Jednocený EuroBUzerativ... ST.
|
18.01.2017 - 11:05
vavaoko: Drátujou nás. Drátujou. A ani nepotřebujou ostnáč. Sníh, nebo lejno. Nemusím ani jedno. A to další je také fajn.
Umíš. ST |
18.01.2017 - 01:25
Špáďa: Zase jsem z tvého díla nic moc neměl, poněvadž jsem opět nerozluštil nadpis. ;-)
|
18.01.2017 - 00:53
Tara: STím sněhem jsi hodně aktuální, ale i v tom dalším.:-)
|
18.01.2017 - 00:11
René Vulkán: 1234 tvoj pin? Da.
|
17.01.2017 - 22:51
Kajuta: ST :-)
|
17.01.2017 - 21:40
Kapka: :-) pobavilo
ST |
17.01.2017 - 20:08
Ringo: Fulminantní pulmonální entrée... (omlouvám se za to, že píšu, jak mi zobák narost)
|


