zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.01.2017 - 08:17
jitka.svobodova: Šumava krásná, zasněná.......ST
|
24.01.2017 - 19:07
Ringo: Nemám z hrůzy v trenclích průsak,
pověšen byl jenom ruksak... ;-) |
24.01.2017 - 02:34
Kapka: ST*
|
23.01.2017 - 18:54
|
23.01.2017 - 15:47
Tara: Hezkys to řekl ty i René...ST okouzlené:-)
|
22.01.2017 - 11:08
Květka Š.: ST...:-)
|
21.01.2017 - 12:16
Psavec: Bezva, ST.
|
21.01.2017 - 12:12
Psavec: ST.
|
21.01.2017 - 12:10
Psavec: ST zcela postačí.
|
20.01.2017 - 23:26
Kapka: Líbí, ST
|
20.01.2017 - 23:22
Kapka: ST
|
20.01.2017 - 12:41
libour: ST...
|
20.01.2017 - 12:36
E.T.Jane: No ty jo, jsi dobrej, to se ví
tvoje rozumy mě vždy pobaví Do středověku bych nerada, ale fyzický tresty - i pro dospělé hajzlíky, tak to jo, to bych zavedla. Super ** |
20.01.2017 - 00:35
Tara: Já ti taky promíjím...kdo to má, takový talent jako ty? ST
|
20.01.2017 - 00:28
Ringo: Copak pan Noe, ale prominu ti to dokonce i já... ;-)
|
19.01.2017 - 22:25
Květka Š.: :-))...ST...
|
19.01.2017 - 22:22
Květka Š.: a víš jaká je to prča přejet lejno invalidním vozíkem?
STrašná.... |
19.01.2017 - 21:18
vavaoko: Určitě promine.
Já mám jen ST |
19.01.2017 - 19:34
zenge: pan Noe jistě promine, že ho takhle skloňuji;-)
|
19.01.2017 - 16:51
zenge: Kajuta, Ringo, Špáďa: Kucí díky;-)
|


