zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.04.2017 - 05:47
ttragelaf: jo, ST+++
|
15.04.2017 - 02:02
Ringo: Další článek v dlouhém řetězu pěkných dílek...
|
15.04.2017 - 00:45
Tara: Přeju, aby zdraví bylo doST a dost:-)
|
14.04.2017 - 11:26
Kajuta: /ST/
|
14.04.2017 - 08:11
zenge: Tara, vavaoko, Ringo, Kapka, tragelaf: Děkuji Vám přátelé;-)
|
14.04.2017 - 08:04
ttragelaf: ... ST .. ST .. ST ...
|
14.04.2017 - 07:59
Kapka: To je nádhera! Zas obdivuji tvůj um... ST
|
14.04.2017 - 02:33
Ringo: Já to vím už dávno, že v tobě věz(n)í talent.
|
13.04.2017 - 21:50
vavaoko: Sabinky mě trochu zamrazily. Je dobré, když to smutné jsou jen vzpomínky. Jenomže to tak není.
ST |
13.04.2017 - 21:33
Tara: To je smutné - různé osudy:-) a ST
|
12.04.2017 - 18:55
Psavec: Bomba, ST.
|
12.04.2017 - 18:54
Psavec: Zase podařené, ST.
|
10.04.2017 - 16:00
Vorejs: Skvělé. ST
|
10.04.2017 - 05:52
libour: ST...
|
09.04.2017 - 21:28
jitka.svobodova: ST***
|
09.04.2017 - 21:04
Tara: Krásně poetický obrázek včetně zvuku:káč:-)) Jsi sekáč. ST
|
09.04.2017 - 20:16
Kajuta: ST letecky
|
09.04.2017 - 20:05
Kajuta: vyzvoním ST
|
09.04.2017 - 17:26
Ringo: Klid je náhle od ran
působitel dožrán, zenge (autor, s pupkem týpek) nešťastně si protrh sypek... :-( |
09.04.2017 - 11:32
Kapka: Jo, taky se mi líbí, ST
|


