zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.05.2017 - 11:03
enigman: v dešti jsem nejradši nahej...
|
29.04.2017 - 17:30
|
28.04.2017 - 23:26
Psavec: Aktuální verše, ST.
|
28.04.2017 - 23:24
Psavec: Vietnamský majitel nás s úsměvem vítá, ST.
|
28.04.2017 - 23:19
Psavec: ST.
|
27.04.2017 - 22:05
drsnosrstej kokršpaněl: :)))
pravda... když do český hospy, tak na francouzský brambory, španělskýho ptáčka, tatarskej biftek nebo segetýnskej guláš... po ránu ruský vejce s anglickou slaninou na švédským stole... večer čína... jen nesežrat i francouzskej klíč :) |
27.04.2017 - 13:51
Gándhí: V mé předSTavivoSTi prší. Tak to asi funguje ;)
|
27.04.2017 - 13:48
|
27.04.2017 - 09:40
vavaoko: Běhání v dešti jsem tedy nikdy nepěstoval. Ale tobě patří ST
|
27.04.2017 - 02:44
Kapka: SvěTová :-)))
|
27.04.2017 - 01:02
Tara: V Přídolí mám doST příbuzenstva:-)
|
26.04.2017 - 23:08
Ringo: Původně jsem chtěl jen něco suše utrousit, ale to by u tohoto dílka asi nebylo příliš vhodné...
|
26.04.2017 - 17:28
Květka Š.: (*0*)...ST
|
26.04.2017 - 12:52
Gándhí: :) ST
|
25.04.2017 - 08:44
Gándhí: je to dneškem nebo z básně?
dojímám se lehce, krásně... ST |
25.04.2017 - 00:31
Tara: To radši Itala než Kubánce:-) ST
|
24.04.2017 - 21:42
Mbonita: když už tak toho Kubánce...a aspoň 10letýho:-) uleželýho:-)
|
24.04.2017 - 21:11
paulín: ST.
|
24.04.2017 - 20:56
libour: :-) ST
|
24.04.2017 - 20:39
Ringo: Ten poklad by snad bylo nejlepší zakopat...
|


