zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
03.05.2017 - 11:03
enigman: v dešti jsem nejradši nahej...
29.04.2017 - 17:30
Kajuta: káplo do noty :)

ST
28.04.2017 - 23:26
Psavec: Aktuální verše, ST.
28.04.2017 - 23:24
Psavec: Vietnamský majitel nás s úsměvem vítá, ST.
28.04.2017 - 23:19
Psavec: ST.
27.04.2017 - 22:05
drsnosrstej kokršpaněl: :)))
pravda... když do český hospy, tak na francouzský brambory, španělskýho ptáčka, tatarskej biftek nebo segetýnskej guláš... po ránu ruský vejce s anglickou slaninou na švédským stole... večer čína... jen nesežrat i francouzskej klíč :)
27.04.2017 - 13:51
Gándhí: V mé předSTavivoSTi prší. Tak to asi funguje ;)
27.04.2017 - 13:48
René Vulkán: byla jedna knajpa
potkal jsem tam chlapa
byl to Franta Zappa
27.04.2017 - 09:40
vavaoko: Běhání v dešti jsem tedy nikdy nepěstoval. Ale tobě patří ST
27.04.2017 - 02:44
Kapka: SvěTová :-)))
27.04.2017 - 01:02
Tara: V Přídolí mám doST příbuzenstva:-)
26.04.2017 - 23:08
Ringo: Původně jsem chtěl jen něco suše utrousit, ale to by u tohoto dílka asi nebylo příliš vhodné...
26.04.2017 - 17:28
Květka Š.: (*0*)...ST
26.04.2017 - 12:52
Gándhí: :) ST
25.04.2017 - 08:44
Gándhí: je to dneškem nebo z básně?
dojímám se lehce, krásně... ST
25.04.2017 - 00:31
Tara: To radši Itala než Kubánce:-) ST
24.04.2017 - 21:42
Mbonita: když už tak toho Kubánce...a aspoň 10letýho:-) uleželýho:-)
24.04.2017 - 21:11
paulín: ST.
24.04.2017 - 20:56
libour: :-) ST
24.04.2017 - 20:39
Ringo: Ten poklad by snad bylo nejlepší zakopat...
1 ... 228|229|230|231|232|233|234|235|236 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku