zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.04.2017 - 19:25
vavaoko: Líbí. ST
|
24.04.2017 - 18:59
Květka Š.: ST...
|
24.04.2017 - 16:38
ttragelaf: ST (toho Itala chci !)
|
24.04.2017 - 08:18
|
23.04.2017 - 17:57
Kajuta: tiché ST...
|
23.04.2017 - 17:04
sailorr: ST
|
23.04.2017 - 16:58
Ringo: Je to celé pěkné, ale obzlášť rád jsem se zastavil u tvých rodných vrat.
|
23.04.2017 - 15:22
Gándhí: nakopnuté ST
|
23.04.2017 - 12:55
libour: ST moc fajn...
|
23.04.2017 - 12:18
vavaoko: Líbí se mi to moc. Vrata mne dojala.
Mám pouhé ST |
23.04.2017 - 12:07
Kajuta: Dřevěný hnát
ST dát |
22.04.2017 - 21:31
Květka Š.: ST...dobrý....
|
22.04.2017 - 18:33
Psavec: Skvělost, ST.
|
22.04.2017 - 18:31
Psavec: Kunda je na lodě zvyklá, je to malý přístav v Estonsku.
ST. |
22.04.2017 - 18:24
Psavec: ST.
|
22.04.2017 - 17:35
Lilith: Tak noha zastouží ST* bez nakopnutí ;-))
|
22.04.2017 - 17:24
Tara: Jsi naproSTo skvělej, i kdybys měl obě nohy dřevěný:-)
|
22.04.2017 - 15:56
libour: ST
|
22.04.2017 - 12:33
Kapka: olovo vedle slova
STále znova, znova, znova... Ač nemám nohu dřevěnou když jdou černý mraky poklesávám v kolenou... Nakopla bych taky! Jíšovna je je skvělý skeč i bojovník a jeho meč... ST* |
22.04.2017 - 10:41
vavaoko: Jo. Furt se jde!
ST |


