zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.03.2017 - 06:15
ttragelaf: hořčice má blízko k ohnici..... ST
|
30.03.2017 - 00:18
Kapka: hořká
ST |
30.03.2017 - 00:14
Ringo: Píšu koment o Hořčici
a svůj názor chci v něm říci, dílko opět hezký je, ty (snad) nejsi bestie… ;-) |
30.03.2017 - 00:06
Tara: Nějaká beSTie se vždy najde:-)
|
29.03.2017 - 22:21
|
29.03.2017 - 17:29
Květka Š.: ST...
|
28.03.2017 - 15:57
|
28.03.2017 - 09:54
vavaoko: Mám rád vyšlapané s(h)chody.
ST |
28.03.2017 - 01:04
Ringo: Já bych možná dokázal básnit tak maximálně o pesaru... ;-)
|
27.03.2017 - 23:44
Tara: Pro všechny to je...nádherné ST:-)
|
27.03.2017 - 23:08
|
27.03.2017 - 22:26
Jay Madison: :) asi nic pro masy lidí, ale mně se to líbí.
|
27.03.2017 - 14:21
Lota: .
Já věděla, že jsem chybila, když jsem tu dlouho nebyla tohle v tisku netisknú teď vím , že ať v nebi či pekle je líp tak màm na duši klid (*_*) |
27.03.2017 - 06:50
Kajuta: ST
|
25.03.2017 - 18:19
Psavec: Zasloužíš ST.
|
25.03.2017 - 08:03
pa100r: varovná směsice pocitů, faktů a hrozeb postříkných humorem aby tolik neděsila, ale STejně děsí svou nespornou reálností nedalekých dnů
|
25.03.2017 - 07:40
Kapka: Prima Vřavy, ST*
Svět je (v)úl, plný zmatků. |
24.03.2017 - 17:39
René Vulkán: když sedívám na baru
nadávaj mi do barbarů Střízliv jsem já kulturní ožralý však obskurní |
24.03.2017 - 16:44
Houda: Zdar ty starej draku, dal jsem ST za zpracování aktuálního tématu.
|
23.03.2017 - 19:54
Kajuta: ST
|


