zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
30.03.2017 - 06:15
ttragelaf: hořčice má blízko k ohnici..... ST
30.03.2017 - 00:18
Kapka: hořká
ST
30.03.2017 - 00:14
Ringo: Píšu koment o Hořčici
a svůj názor chci v něm říci,
dílko opět hezký je,
ty (snad) nejsi bestie… ;-)
30.03.2017 - 00:06
Tara: Nějaká beSTie se vždy najde:-)
29.03.2017 - 22:21
zenge: Děkuji za přízeň
;-)
všem jste můj šém!
29.03.2017 - 17:29
28.03.2017 - 15:57
Lota: .
Ano, Tvoje vzdělanost, je fascinující
Tvůj humor okouzlující
.
28.03.2017 - 09:54
vavaoko: Mám rád vyšlapané s(h)chody.
ST
28.03.2017 - 01:04
Ringo: Já bych možná dokázal básnit tak maximálně o pesaru... ;-)
27.03.2017 - 23:44
Tara: Pro všechny to je...nádherné ST:-)
27.03.2017 - 23:08
ttragelaf: pro mě je to těžké čtení
(mám zatížené předporozumění)
nejvíc mě oslovil Pesach
27.03.2017 - 22:26
Jay Madison: :) asi nic pro masy lidí, ale mně se to líbí.
27.03.2017 - 14:21
Lota: .
Já věděla, že jsem chybila,
když jsem tu dlouho nebyla
tohle v tisku netisknú
teď vím , že ať v nebi či pekle je líp
tak màm na duši klid
(*_*)
27.03.2017 - 06:50
Kajuta: ST
25.03.2017 - 18:19
Psavec: Zasloužíš ST.
25.03.2017 - 08:03
pa100r: varovná směsice pocitů, faktů a hrozeb postříkných humorem aby tolik neděsila, ale STejně děsí svou nespornou reálností nedalekých dnů
25.03.2017 - 07:40
Kapka: Prima Vřavy, ST*
Svět je (v)úl, plný zmatků.
24.03.2017 - 17:39
René Vulkán: když sedívám na baru
nadávaj mi do barbarů
Střízliv jsem já kulturní
ožralý však obskurní
24.03.2017 - 16:44
Houda: Zdar ty starej draku, dal jsem ST za zpracování aktuálního tématu.
23.03.2017 - 19:54
Kajuta: ST
1 ... 235|236|237|238|239|240|241|242|243 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku