zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.03.2017 - 19:29
Tara: Tobě to jen tak samo píše...parádička jako vždy od tebe:-)
|
23.03.2017 - 16:43
libour: ST
|
23.03.2017 - 12:15
divoženka1: ST
|
22.03.2017 - 22:03
jitka.svobodova: Pouze zasloužené......ST
|
22.03.2017 - 21:26
Květka Š.: ST...jen tak
|
22.03.2017 - 20:54
|
22.03.2017 - 20:24
Ringo: Dílko s tak košilatým názvem jsem nemohl nepřečtené jen tak přejít... ;-)
|
21.03.2017 - 22:45
Špáďa: Pořád básně předeš hlásně,
zajímavě, k tomu krásně. |
21.03.2017 - 18:30
Květka Š.: ...ST...
|
21.03.2017 - 08:38
divoženka1: ST
|
21.03.2017 - 08:37
divoženka1: ST
|
21.03.2017 - 07:33
soucko.e: ST a Z
|
21.03.2017 - 00:07
Psavec: Dneska se staví ploty i jinde, ST.
|
21.03.2017 - 00:00
Psavec: Tvoje láskoviny dělají nám laskominy, ST.
|
19.03.2017 - 18:02
Kajuta: ST...
|
19.03.2017 - 17:17
Ringo: Buď klidný, za tvoje „od plotu“ nechystám žádnou odplatu.
|
19.03.2017 - 15:22
Tara: Dobré...ST
|
19.03.2017 - 15:14
Adramelech: "přes vložku se špatně líže" Dobrý poSTřeh!
|
19.03.2017 - 14:50
|
19.03.2017 - 13:36
zenge: vavaoko:
Za Komára se ptá chlapeček u hranic ,,co je tati za těmi dráty´´ ? On odpoví: ,,Za těmi dráty jsme my´´ ď ti za zastavení;-) |


