zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.04.2017 - 15:37
Květka Š.: ST...:-)
|
05.04.2017 - 14:14
Tara: Úsměvné:-)
A ST |
05.04.2017 - 10:35
Gándhí: utopenecky lákové věčně milovací ST ;)
|
05.04.2017 - 02:14
jitka.svobodova: Líbí se mi....ST
|
05.04.2017 - 02:00
jitka.svobodova: Velice pěkné....ST
|
04.04.2017 - 21:24
ttragelaf: zejména ta národní je super
|
04.04.2017 - 19:54
vavaoko: Moc fajn. ST
|
04.04.2017 - 19:40
Ringo: Tohle dílko určitě není tvoje básnické Waterloo...
|
04.04.2017 - 11:10
vavaoko: Je to celé krásné, ale ta druhá část je zcela nevšedním a působivým vyznáním.
Smekám. A ST |
04.04.2017 - 08:29
Ramon: Parádní veršotep. Létat se musí, i kdyby na křídla nebylo...:-) ST
|
04.04.2017 - 00:54
Tara: ST
|
03.04.2017 - 20:55
Ringo: Závistí byl málem brek,
že lítáš i bez krovek.. |
03.04.2017 - 20:42
ttragelaf: jo.. zase jo ! ST
|
01.04.2017 - 20:19
Gándhí: i ty čáSTi kterým čáSTečně rozumím za nepřizpůsobivé ST STojí ;)
|
01.04.2017 - 13:49
jitka.svobodova: ST***
|
01.04.2017 - 10:41
divoženka1: ST
|
31.03.2017 - 18:48
sailorr: To je retro nářez :))
ST z fary |
31.03.2017 - 18:39
sailorr: Boha jeho, zasa tuná jebů !
Už aby je někdo poslal do mišelinky tahat gumy. Vono by je přešlo vydělávat si mačkáním entru přes mrtvoly na chleba ( teda spíš na hulení, podle toho, jak píšou) ST |
31.03.2017 - 18:02
Gándhí: zaméST špínu zažranou a matlavou je rozhodně těžší než nasměrovat ukazováček ;)
|
30.03.2017 - 09:21
vavaoko: Najít a ukřižovat viníka svých nezdarů je touhou mnohých.
ST |


