zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
21.04.2017 - 23:00
Gándhí: šukhar e giľutňi ST
21.04.2017 - 07:03
Kapka: ale, ale...
STejně povedená, i když nezvedená :-)
20.04.2017 - 20:52
Vicomt Pierre: Vynikající, to je ze života. Jenom nevím, jestli ty první dva verše jsou básnická licence, empirická zkušenost, fyzikální výpočet, apologetika feminismu nebo podpora dalšího volebního období pana prezidenta.
V každém případě blahopřeji. ST
20.04.2017 - 18:29
Květka Š.: ST...):-(|
20.04.2017 - 16:46
sailorr: Ale to je kurva dobrej flák, kolego !!!
20.04.2017 - 15:53
Květka Š.: ...táta chodil
s vařečkou
domů přišel
s opičkou
my jsme se mu
všichni smáli
na vařečku
mašli dali...
------
A tobě patří mašle z ST
...|:-))...
20.04.2017 - 13:07
libour: fajné....moc ST
20.04.2017 - 00:22
Ringo: ProKletě, z toho mám rudé uši navrch hlavy!
19.04.2017 - 22:39
Adramelech: Moc pěkná báseň. Zvláště první dva verše jsou fakt boží. :-) ST
19.04.2017 - 19:24
19.04.2017 - 19:21
ttragelaf: tož to je dobré
19.04.2017 - 19:03
19.04.2017 - 02:06
Špáďa: Umělecky fikce lemů
oho,
násobily sílu vjemu…
Umej vůlí síly, bosá
(noho),
dokud obývám tmavý bodu kód.
19.04.2017 - 01:02
jitka.svobodova: Nádherné.....ST
18.04.2017 - 17:33
libour: ST
18.04.2017 - 10:50
vavaoko: Pomlázkou šlehané. Moc fajn. K J. D. Nezval jej měl rád.
A toho já můžu. Asi tak.
ST
18.04.2017 - 10:00
Kajuta: Z proutí ST :-)
18.04.2017 - 08:19
Kapka: Tvoje básně nejsou mělké
proto dávám eSTé velké!
18.04.2017 - 07:18
ttragelaf: v textech Demla je obsažena teologie... to se ani dneska nesmí říkat. ..nikomu a nikde to, prosím, neříkej. ..tobě ST
18.04.2017 - 00:45
Ringo: S největší pravděpodobností si tě za tohle dílko nevezmu na paškál. ;-)
1 ... 230|231|232|233|234|235|236|237|238 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku