zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.06.2017 - 12:32
sailorr: Nehezky poetické pojednání. A jde do hloubky... Dětma holt nezatopíš. Doba je temná.
... a ST |
28.06.2017 - 21:12
Gándhí: me guSTa eSTa poesía de perlas, olé!
|
28.06.2017 - 20:55
bar-bar: Hmm....ST
|
28.06.2017 - 12:20
Gándhí: STará škola je STará škola
Jsem rád, že ze jmenovaných vymoženoSTí mě dohnaly jen ty puky a piny takže mám proSTor si občas vzpomenout na to peSTré uspořádání hmoty kolem a jen tak lehnout do trávy a koukat vzhůru... |
28.06.2017 - 11:57
katpok: dokonale popsaná atmosféra zoufalství a beznaděje
|
28.06.2017 - 11:33
Kajuta: ST
|
28.06.2017 - 10:14
vavaoko: Severní vítr je...
Mám pouhé ST |
28.06.2017 - 05:47
ttragelaf: ..... ba co více. .. je to i uveritelne
|
28.06.2017 - 00:01
Tara: Jsi proSTě neuvěřitelný.
|
27.06.2017 - 23:53
Ringo: Wikina mne uklidnila – ze tvých dílek asi teda deprese nikdy mít nemůžu... ;-)
|
27.06.2017 - 20:46
Mbonita: muy bien amigo:-)
|
27.06.2017 - 15:32
libour: ST
|
27.06.2017 - 14:26
katpok: jen škoda, že tomu poslednímu nerozumím, jdu použít STrejdu gůgla..
|
27.06.2017 - 08:07
René Vulkán: Kolumbijec
to je bijec a koka kdo že kvoká? o čem? o fetu za něj děla lafetu hlaveň za další várku a zbude ještě na dvě kila párků vždyť to dělám pro děcka Olé! Vole! |
27.06.2017 - 00:37
Ringo: Kvalita dílka mi prostě brání,
abych psal komentář střelnou zbraní.. |
26.06.2017 - 21:36
Květka Š.: :)ST...
|
26.06.2017 - 21:09
divoženka1: olééé ole ole olééééé vyhrál jsi ST
|
26.06.2017 - 20:23
vavaoko: Moc fajn. ST
|
26.06.2017 - 20:03
Tara: ParádnoST, olé...
|
26.06.2017 - 18:23
|


