zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.11.2017 - 10:38
sailorr: Už Maxim říkával, že napít se z pramene je konceptuálním uměním života
ST |
02.11.2017 - 10:08
vavaoko: Po té trati na Lipno jsem jel nedávno. Krásné místo.
A za dílko mám pouhé ST |
02.11.2017 - 09:56
sailorr: Posunuté ST
|
02.11.2017 - 07:59
Kajuta: ST :-)
|
02.11.2017 - 01:08
Ringo: Mou řádkovou jedničkou v celkově jako obvykle pěkném dílku je „pražce jsou pražce“.
|
01.11.2017 - 22:50
Tara: Krásné verše i Oshova anotace...ST
|
01.11.2017 - 21:10
Schwalbe: Pěkná cestovatelská T
|
01.11.2017 - 08:06
Dota Slunská: chytrá slova
|
30.10.2017 - 00:39
Kajuta: ST rozlité
|
29.10.2017 - 13:17
Psavec: Moc hezká, ST.
|
29.10.2017 - 11:13
kasparion: No paráda, vyrazilo mi to dech ST
|
27.10.2017 - 16:23
|
27.10.2017 - 12:21
vavaoko: Od pramenů k moři. Jinak to proSTě nejde.
Skvěle. |
26.10.2017 - 23:52
Tara: Ahoj, moře miluju, a tys to kouzelně napsal...ST
|
26.10.2017 - 22:55
Ringo: Chtít tě seřezat za Rákosové moře rákoskou by bylo idiotské. Z tohoto úhlu pohledu tedy idiot ještě nejsem... (beránčí smajlík)
|
26.10.2017 - 15:18
Květka Š.: ST...
|
26.10.2017 - 06:32
divoženka1: Trochu z ní mrazí ST
|
26.10.2017 - 02:39
kasparion: ST
|
25.10.2017 - 21:28
libour: eSTé...
|
25.10.2017 - 19:52
Lilith: Jejda
ST |


