zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11486 / 21574
Komentáře k dílům uživatele :
25.10.2017 - 18:29
Psavec: Paráda, ST.
25.10.2017 - 17:11
Psavec: Dobrý, chválím, ST.
25.10.2017 - 11:36
vavaoko: Skvěle. ST
25.10.2017 - 00:09
Ringo: Uvažuji o tom, že ti ukradnu ten půvabný název, až budu psát memoáry... ;-)
24.10.2017 - 22:43
Kajuta: ST!
23.10.2017 - 15:26
Dota Slunská: tojásitěrádapřečtuivícxzasebou
23.10.2017 - 00:43
Špáďa: Má, vel slevám!
Má den? Nedám!
U rafana na faru
narazí míza ran
a kreve veverka.
Zcela vir již žij, rivale.cz
21.10.2017 - 07:11
divoženka1: Pobavím se vždycky když čtu ZengeliSTy
18.10.2017 - 22:50
Špáďa: A laň fňukala,
kůň fňuk.
Píli dál i dál, u Ládi ladí líp.
Pitvám i to, to ti má vtip,
kulinu, vůni luk!
18.10.2017 - 21:10
Mbonita: pořád mne bavíš:-)
18.10.2017 - 18:44
Lilith: Jo, dobrý to ;-)
ST
18.10.2017 - 16:46
Vorejs: ST
18.10.2017 - 15:34
René Vulkán: ty
jsi
poetická
žací mlátička
čili kombajn
a čte se
mi tě
fain
.-)
18.10.2017 - 15:12
Kajuta: ST v bublině. :)
18.10.2017 - 10:05
vavaoko: Ne. Nejsem otráven. Zases mě potěšil. Velice potěšil.
ST
18.10.2017 - 09:46
Ringo: Toliko hruzný sen,
mámení smyslu, mýlka?
Clovek je z kazdého tvého dílka
tak nejak otráven... ;-)
18.10.2017 - 05:27
ttragelaf: není
18.10.2017 - 00:25
Tara: Senzace, hlavně poslední....fíkám EFTÉ - tedy ST:-)
17.10.2017 - 20:47
zenge: Děkuji
jmenovitě:Všem
..za odezvu
jste můj šém;-)
17.10.2017 - 17:13
matousekKkrejca: ST (vzpomínám taky ne své dětství - bylo to krásné a každému dnešnímu dítěti bych ho přál)
1 ... 199|200|201|202|203|204|205|206|207 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku