zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.10.2017 - 16:56
gabkin: ... a pořád dokola!!! TAK KDY TO BUDE KNIŽNĚ?
|
12.10.2017 - 15:12
Tara: Unikát a skvoST:_)
|
12.10.2017 - 14:48
Dota Slunská: Baví mě k tomu ta přísloví.
|
12.10.2017 - 14:45
Dota Slunská: Tak kdy?? Kdy už bude konečně ta kniha? (nebo už je a nevím a nemám?)
|
12.10.2017 - 13:31
vavaoko: Krásné nahlédnutí. Krásné.
ST |
12.10.2017 - 13:02
raďo: ST
|
12.10.2017 - 09:13
jitka.svobodova: Nádherné....ST
|
12.10.2017 - 06:38
divoženka1: krásně se mi po ránu četla ST a Z abych se k ní mohla vracet
|
11.10.2017 - 14:57
Psavec: Všechno za ST.
|
11.10.2017 - 14:48
Psavec: ST.
|
11.10.2017 - 13:56
Psavec: ST,
|
11.10.2017 - 13:55
Psavec: Zaujalo, ST.
|
11.10.2017 - 13:45
Psavec: Prostě umíš, ST.
|
11.10.2017 - 02:36
Špáďa: V rámu ze čtyř latí
Czechxicht trčí z gatí pohled zlící z obou lící: Začněme psát cyrilicí! Evropa je míň než národ! Země Česká je z ní marod! Zato, zlato, zná to z NATA: Jak nasrat svět natotata. |
11.10.2017 - 02:16
Špáďa: …asi by mu spadla čapka
a vzápětí klesla brada. Na to drahá každá rada, jak říkala moje babka. |
11.10.2017 - 02:09
Špáďa: Taky za Re ST, ne však za treST.
|
10.10.2017 - 19:30
J.F.Julián: dobře
St |
10.10.2017 - 19:25
Ringo: Špáďa: Jo, „Co naplat mám nízkej plat.“
zkus jenom s chrchláním brát. |
10.10.2017 - 18:31
Špáďa: Ringo:
Jeden řádek, co není moc košer, bych protentokrát našel, ale hážu na to kašel. |
10.10.2017 - 16:29
Dota Slunská: Prostě se mi líbí, jak píšeš.
|


