zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11486 / 21574
Komentáře k dílům uživatele :
13.11.2017 - 16:51
Dota Slunská: Šikovně ti to rýmuje na všechna témata.
13.11.2017 - 00:54
Kapka: Jejda, zas se mi to tak líbí!
ST s hvězd(ičk)ami
12.11.2017 - 19:25
Psavec: Podzimní inspirace, ST.
12.11.2017 - 19:17
Psavec: Tohle chce velké ST.
12.11.2017 - 17:55
Kajuta: ST :)
12.11.2017 - 16:10
Tara: Moc fajn i s citátem...ST
12.11.2017 - 15:25
ttragelaf: ST++++
12.11.2017 - 12:23
sailorr: Maxim říkával, že když už nemůžeš bojovat, buď aspoň normální. Ovšem výkladem slova normální už se nezabýval tak podrobně. Pravdou ovšem je , že prošel mnoho zemí a režimů a všude byl perzekuován. Asi, že chtěl moc. Ne MOC.
12.11.2017 - 12:11
12.11.2017 - 10:39
vavaoko: Podzim přinesl básníkům noSTalgii.
12.11.2017 - 06:39
kasparion: jsem rád, že tady zazní i něco vyloženě zápornýho. Trocha tělocviku paměti určitě prospěje. ST
12.11.2017 - 01:41
Kapka: ST velký
11.11.2017 - 20:03
Kajuta: ST...
11.11.2017 - 19:38
vavaoko: Já už se toho boje nejspíš nedočkám. Ale šel bych. Jako šli předci do pevností, na Tobruk, na Rusa, Napoleona. k Vídni..
Bez boje to nejde.
Pro tebe mám pouhé ST
11.11.2017 - 17:48
zenge: Tara: Ď ti;-)
11.11.2017 - 17:47
Tara: taky patolízalí smajlík:- + ST
11.11.2017 - 17:03
zenge: Ringo: Děkuji za přízeň ;-) (smajlík)
11.11.2017 - 16:55
Ringo: I tahle pravda je velice jednoduchá – píšeš pěkně... :-) (smajlík typ „patolízal“)
09.11.2017 - 21:39
Mbonita: umíš to:-)
08.11.2017 - 20:55
1 ... 195|196|197|198|199|200|201|202|203 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku