zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.11.2017 - 16:51
Dota Slunská: Šikovně ti to rýmuje na všechna témata.
|
13.11.2017 - 00:54
Kapka: Jejda, zas se mi to tak líbí!
ST s hvězd(ičk)ami |
12.11.2017 - 19:25
Psavec: Podzimní inspirace, ST.
|
12.11.2017 - 19:17
Psavec: Tohle chce velké ST.
|
12.11.2017 - 17:55
Kajuta: ST :)
|
12.11.2017 - 16:10
Tara: Moc fajn i s citátem...ST
|
12.11.2017 - 15:25
ttragelaf: ST++++
|
12.11.2017 - 12:23
sailorr: Maxim říkával, že když už nemůžeš bojovat, buď aspoň normální. Ovšem výkladem slova normální už se nezabýval tak podrobně. Pravdou ovšem je , že prošel mnoho zemí a režimů a všude byl perzekuován. Asi, že chtěl moc. Ne MOC.
|
12.11.2017 - 12:11
sailorr: ST
|
12.11.2017 - 10:39
vavaoko: Podzim přinesl básníkům noSTalgii.
|
12.11.2017 - 06:39
kasparion: jsem rád, že tady zazní i něco vyloženě zápornýho. Trocha tělocviku paměti určitě prospěje. ST
|
12.11.2017 - 01:41
Kapka: ST velký
|
11.11.2017 - 20:03
Kajuta: ST...
|
11.11.2017 - 19:38
vavaoko: Já už se toho boje nejspíš nedočkám. Ale šel bych. Jako šli předci do pevností, na Tobruk, na Rusa, Napoleona. k Vídni..
Bez boje to nejde. Pro tebe mám pouhé ST |
11.11.2017 - 17:48
zenge: Tara: Ď ti;-)
|
11.11.2017 - 17:47
Tara: taky patolízalí smajlík:- + ST
|
11.11.2017 - 17:03
zenge: Ringo: Děkuji za přízeň ;-) (smajlík)
|
11.11.2017 - 16:55
Ringo: I tahle pravda je velice jednoduchá – píšeš pěkně... :-) (smajlík typ „patolízal“)
|
09.11.2017 - 21:39
Mbonita: umíš to:-)
|
08.11.2017 - 20:55
sailorr: ST
|


