zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.11.2017 - 08:50
Ringo: Podle mne to není mýtus, ze nepíses prachbídné verse. (nedrolivý smajlík)
|
15.11.2017 - 08:36
Kajuta: ST
|
15.11.2017 - 01:23
|
15.11.2017 - 00:58
Špáďa: Tvůj styl nadsázky je velice silný a jedinečný.
|
15.11.2017 - 00:44
|
15.11.2017 - 00:38
Špáďa: V hospodách se teďkonc dá hulit jen pod stolem, ale musí mít dostatečně dlouhý ubrus.
|
14.11.2017 - 23:31
raďo: lovec musí být mazaný, čekat, dělat že nic a kořist se sama vybídne, st
|
14.11.2017 - 22:47
zenge: Tara: Ď Ti
|
14.11.2017 - 22:39
Tara: Dojemné, zdařilé...
ST |
14.11.2017 - 15:29
Květka Š.: :-))---ST---
|
14.11.2017 - 12:04
libour: ST
|
14.11.2017 - 11:32
vavaoko: Na Plastiky se dalo jít všelijak. Jako kluk jsem kvůli nim zdrhnul z vojny. Jako dědek jsem šel v saku.
Nebylo to o hadrech. Bylo to o svobodě. Mám pouhé ST |
14.11.2017 - 10:14
|
14.11.2017 - 09:34
Gándhí: z kartonů jaksi tence
žalozpívá exiSTence |
14.11.2017 - 02:59
kasparion: parádní úsměv se ždibcem nostalgie ST
|
14.11.2017 - 01:51
Kapka: :-) ST
|
13.11.2017 - 23:30
Ringo: Hezky se s Kájou doplňujete – tys dodal vtip, on inteligenci... ;-)
|
13.11.2017 - 22:40
Tara: Číro mne porazilo:-)
ST |
13.11.2017 - 20:01
Kajuta: ST :))
|
13.11.2017 - 19:59
Lilith: Jo, tak tohle mne pobavilo moc :-))
ST |


