zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11486 / 21574
Komentáře k dílům uživatele :
10.10.2017 - 16:16
Gándhí: parádonSTi všechny
ale ten rým ž tém - kre t'aine me doSTal :D
10.10.2017 - 16:05
Květka Š.: ST...♥...
10.10.2017 - 15:59
10.10.2017 - 11:51
vavaoko: U Billy mu zakvičí babka kvůli retku
Pod plakátem barevným z Nato pryč se chystá
U voleb pak uvidíš jeho i tu štětku
Budou volit komunu. Toť budoucnost jistá!
Tobě ST
10.10.2017 - 10:31
Kajuta: ST...
10.10.2017 - 06:50
ttragelaf: u Billy bývají časté konflikty... to jo
ST
10.10.2017 - 01:32
09.10.2017 - 23:03
Tara: Moc parádní, zenge:-) ST
09.10.2017 - 22:32
Ringo: Já jsem – a to myslím upřímně – ještě nikdy nepocítil touhu, tě za tvoje dílka ubít... ;-)
09.10.2017 - 21:42
libour: ST....fajn
08.10.2017 - 22:35
Emma Wallace: ST ;-)
08.10.2017 - 19:26
Kapka: Ač nevyznám se v tom
dám eSTé jako hrom.
Co se týče osady
a velkýho Kima
ať tramp mu dá do brady
bude lepší klima :-)
08.10.2017 - 18:53
zenge: Tara,Ringo, ttragelaf,vavaoko: Děkuji za komentáře atd...;-)

Děkuji všem, jste můj šém a omluva, za neaktivitu, co se poděkování a čtení děl týká, týče ale čas je ..sviňa
zengebuš
08.10.2017 - 17:31
vavaoko: Jsi dobrej.
ST
08.10.2017 - 14:47
ttragelaf: Zvu Tě do Bukovan na zámek. .. podívat se, jak se čeští lidé dobrovolne klaní a panackuji před severokorejskymi delegacemi... jsi podle mého guSTa. ..zatim
08.10.2017 - 14:41
Kajuta: Vrány v hrnci. .)

ST
08.10.2017 - 14:40
Ringo: Za kym pro to furt chodiš?... ;-)
08.10.2017 - 14:24
Tara: Tobě to naskakuje samo, ty verše??? Závidím, a to je u mne co říct. ST
08.10.2017 - 12:39
Lilith: Tobě i Re ST ;-)
07.10.2017 - 20:56
vavaoko: Nepochybuji.
ST
1 ... 202|203|204|205|206|207|208|209|210 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku