zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.10.2017 - 16:16
Gándhí: parádonSTi všechny
ale ten rým ž tém - kre t'aine me doSTal :D |
10.10.2017 - 16:05
Květka Š.: ST...♥...
|
10.10.2017 - 15:59
Květka Š.: *ST*
|
10.10.2017 - 11:51
vavaoko: U Billy mu zakvičí babka kvůli retku
Pod plakátem barevným z Nato pryč se chystá U voleb pak uvidíš jeho i tu štětku Budou volit komunu. Toť budoucnost jistá! Tobě ST |
10.10.2017 - 10:31
Kajuta: ST...
|
10.10.2017 - 06:50
ttragelaf: u Billy bývají časté konflikty... to jo
ST |
10.10.2017 - 01:32
Emma Wallace: ST ;)
|
09.10.2017 - 23:03
Tara: Moc parádní, zenge:-) ST
|
09.10.2017 - 22:32
Ringo: Já jsem – a to myslím upřímně – ještě nikdy nepocítil touhu, tě za tvoje dílka ubít... ;-)
|
09.10.2017 - 21:42
libour: ST....fajn
|
08.10.2017 - 22:35
Emma Wallace: ST ;-)
|
08.10.2017 - 19:26
Kapka: Ač nevyznám se v tom
dám eSTé jako hrom. Co se týče osady a velkýho Kima ať tramp mu dá do brady bude lepší klima :-) |
08.10.2017 - 18:53
zenge: Tara,Ringo, ttragelaf,vavaoko: Děkuji za komentáře atd...;-)
Děkuji všem, jste můj šém a omluva, za neaktivitu, co se poděkování a čtení děl týká, týče ale čas je ..sviňa zengebuš |
08.10.2017 - 17:31
vavaoko: Jsi dobrej.
ST |
08.10.2017 - 14:47
ttragelaf: Zvu Tě do Bukovan na zámek. .. podívat se, jak se čeští lidé dobrovolne klaní a panackuji před severokorejskymi delegacemi... jsi podle mého guSTa. ..zatim
|
08.10.2017 - 14:41
|
08.10.2017 - 14:40
Ringo: Za kym pro to furt chodiš?... ;-)
|
08.10.2017 - 14:24
Tara: Tobě to naskakuje samo, ty verše??? Závidím, a to je u mne co říct. ST
|
08.10.2017 - 12:39
Lilith: Tobě i Re ST ;-)
|
07.10.2017 - 20:56
vavaoko: Nepochybuji.
ST |


