zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.11.2017 - 16:52
Květka Š.: pěkný...ST...
|
08.11.2017 - 14:08
kasparion: Tak sem se rozřehtal hned v úvodu :-))) ST
|
08.11.2017 - 14:08
Psavec: Parádní kousek, ST.
|
08.11.2017 - 14:00
Psavec: Za to rochně ST.
|
08.11.2017 - 13:46
kasparion: Moc Pěkná ST
|
08.11.2017 - 12:48
vavaoko: To je vážně krásný!!
ST |
08.11.2017 - 09:33
Dota Slunská: johoho
byli jsme spolu u toho to je výmluvnější než celá báseň (ale bavilo mě to celý) |
08.11.2017 - 09:18
libour: moc fajn... ST
|
08.11.2017 - 00:47
Ringo: Ve tvém případě je dobře, že skládáš slova do básniček.
|
07.11.2017 - 22:59
Kapka: Slunečné láskovině ST, a to o dítěti a pejskovi je taky moc dobrý.
|
07.11.2017 - 22:39
Kajuta: ST
|
07.11.2017 - 22:34
Tara: Johoho - kdo to platí? Já - ST:-)
|
07.11.2017 - 15:38
Květka Š.: ST....
|
07.11.2017 - 14:29
Psavec: Nezklameš, ST.
|
07.11.2017 - 14:16
Psavec: Pěkně jsi to poskládal, ST.
|
07.11.2017 - 14:08
Psavec: ST,
|
06.11.2017 - 23:53
Tara: My se taky živíme řemeslem, a musím dát za pravdu vavaočku:-) ST
|
06.11.2017 - 23:08
Zasr. romantik: Hore zdar! ST*
|
06.11.2017 - 22:54
Zasr. romantik: Vercajk zedníka jsem hodil do kouta
ať si tam klidně sní šel se svou kůží do světa a našel zaměstnání Na údržbě obchodního domu celý rok jen v triku bez rozčilování a shonu dělám elektriku! (v klidu) A tobě ST* |
06.11.2017 - 22:07
vavaoko: Jo, řemeslo má zlatý dno. Ale bolej z něj ruce.
Mám jen ST |


