zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.11.2017 - 20:09
Dota Slunská: tam, kde money is the law so just go print some more...už nevím, kdo to kde řek´, ale hned mě to při tvých řádcích napadlo
|
06.11.2017 - 15:13
jitka.svobodova: Co je to láska? Věčná otázka......ST
|
06.11.2017 - 15:02
jitka.svobodova: ST***
|
05.11.2017 - 23:20
Tara: ParádnoST jako u tebe vždy
|
05.11.2017 - 20:57
libour: ST
|
05.11.2017 - 19:01
vavaoko: Já mám pouhé ST
|
05.11.2017 - 15:42
Ringo: Podle názvu jsem se trochu obával, že půjde o dílko napěchované kritickou sebereflexí a zdrcujícím poznáním, že nám lezeš na nervy. Ale to by byl samozřejmě naprostý nesmysl. ;-)
|
05.11.2017 - 13:44
Kapka: Jako vždycky ST, když mám k čtení čas, potěší tvé verše zas :-)
|
04.11.2017 - 23:47
Tara: STále zamilován...to musí být povznášející.
|
04.11.2017 - 00:24
|
03.11.2017 - 23:58
Špáďa: Doufám, že se hošík Osho mýlil, a mrzí mne, že z Lipna do Černé v Pošumaví se už vláčkem nesvezem. Ale jízda v tvých básních to vynahradí.
|
03.11.2017 - 23:45
Ringo: Možná je ten tvůj rým dokonce ještě lepší než za lásku – na pásku. ;-)
|
03.11.2017 - 20:48
Mbonita: něžné břity jsou city:-)
|
03.11.2017 - 19:25
vavaoko: Skvěle.
ST |
03.11.2017 - 18:24
Dota Slunská: od v po ) skvělý (nic nového, že?)
|
02.11.2017 - 17:28
Gándhí: parádnoST
|
02.11.2017 - 16:33
zenge: děkuji Vám všem
jste můj šém!!! |
02.11.2017 - 15:07
Květka Š.: :-)...ST...
|
02.11.2017 - 11:49
Kapka: Z oken vlaků romantika
liSTopad pad do kraje koho se to nedotýká než do holé dozraje. Lásku znám a píšu o ní ať se trochu uleví zmeškaný vlak nedohoním jiný příště zaSTaví... |
02.11.2017 - 11:18
Kapka: unešené ST
|


