zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.02.2014 - 20:01
zenge: skromné ď ;-)
|
10.02.2014 - 19:57
Guanti Rosi: Tvoje básně mě opravdu baví číst. Líbí se mi jak je každá jiná a fakt docela tápu, které dát přednost. Nóó, nejvíc asi se mi ta druhá, ta renesanční. Nebo ta poslední veselá? Ta první šeptaná a naléhavá? Mám zašmodrcháno. Velké ST dávám a mávám na pozdrav. :O)
|
10.02.2014 - 19:57
Mirka Hedbávná: Dny, Ach, Má duše, (jak) Pan(í) Láska Hořela
|
10.02.2014 - 19:43
matousekKkrejca: zajímavá - podle toho jak píšeš si myslím, že tvoje duše ještě trouchnivá není ST
|
10.02.2014 - 19:40
básněnka: ten konec skvělej:-)
|
10.02.2014 - 17:48
labuť: no sláva, aspoň u Tebe jsem se dočkala bíla... :-))
|
10.02.2014 - 14:39
Mario de Janeiro: bratři sněhuláci vilní
v muduru každou noc smilní jsou tak pilní že i k ránu v dalekém Afganistánu řinčí při tom zbraněmi když to slyším zle je mi! |
10.02.2014 - 11:18
enigman: na běžkách jsem zrovna byl...a tlemil se s hubou jak pytel na zmije...
|
09.02.2014 - 21:16
Lota: .
jak neobyčejná je obyčejnoST |
09.02.2014 - 20:40
Holis: Prkýnka sněžné... a řádky...tentokrát něžné ST!!!
|
09.02.2014 - 20:40
Lota: .
sněžnosti něžnosti chytám vás do dlaní pro krásu co duši pohladí . STéček jak vloček sněhových |
09.02.2014 - 20:36
Holis: V předklonu, vystřihnul jsem pokonu ST!!!
|
09.02.2014 - 20:32
Holis: Budějcká Bedna je taky dobrá, loni jsem si s kapelou užil:o))) Tobě, jak jinak než ST!!!!
|
09.02.2014 - 19:21
Lilith: Skvělé počtení...
ST |
09.02.2014 - 18:37
Lilith: Krásné zážitky, slunce a příroda nejsou obyčejné... ;-)
ST |
09.02.2014 - 17:09
la loba: Sněžnicové ST
|
09.02.2014 - 15:58
vavaoko: Mám jen ST
|
09.02.2014 - 15:13
Kajuta: Několikrát čtený.. skvělý, promakaný..
ST |
09.02.2014 - 14:44
Květka Š.: ještěže máme sněžně,něžně,zasněženě
alespoň ty básně a básničky...ST..:-) |
09.02.2014 - 13:50
Maryje...: Bednu mám ,ještě STarou,moc na ni nekoukám,ani když hrajou :)
|


