zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.02.2014 - 22:57
|
05.02.2014 - 22:47
Kajuta: Drink s paraplíčkem s chutí července a srpna.. mňam. :) ST
|
05.02.2014 - 22:08
Maryje...: Jsou super :) ST
|
05.02.2014 - 21:27
|
05.02.2014 - 21:23
paulín: ST.
Básník co povýšil český jazyk na umění. |
05.02.2014 - 20:04
matousekKkrejca: moc se mi líbí ST
|
05.02.2014 - 19:53
Psavec: Jsi prostě lúmen, ST.
|
05.02.2014 - 19:45
Psavec: Potit se za vedra je nerozum, ST.
|
05.02.2014 - 19:24
Mbonita: ST a je mi líp:-)
|
05.02.2014 - 19:23
|
05.02.2014 - 17:11
michael: Výborně jsem se bavil
|
05.02.2014 - 12:37
Kajuta: ty pejzy mají gule.. .) ST
|
05.02.2014 - 11:58
labuť: Utleskala bych se, pane :-))
|
05.02.2014 - 11:01
labuť: Vzletně, rozmarně a skvěle... letní naladění, už aby tu bylo :-)
|
05.02.2014 - 09:30
kavec: Také jsem míval pejzy a háro pod ramena . Teď mi zůstaly vzpomínky co dávám do básní
a jedno ST , to je pro tebe . Jirka |
05.02.2014 - 09:15
vavaoko: Mám jen ST
|
04.02.2014 - 21:44
Květka Š.: Když byl Dallas pěkně hrálas na ropnou dámu...
a já ST)) dám mu |
04.02.2014 - 21:06
Mbonita: zastříhni pejzy a udělej ham...kus čokošky Ti dám:-)
|
04.02.2014 - 20:48
Lilith: ty jsi neskutečnej... :-)
ST |
04.02.2014 - 19:43
matousekKkrejca: ST a Básněnce poklona za komentář
|


