zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.02.2014 - 09:06
matousekKkrejca: ST
|
16.02.2014 - 09:01
svetlana astachova: Líbí se mi, já mám sice tu vědmu v rodině, ale beru to s rezervou. A obyčejný život - to je to umění radovat se z maličkostí, stát při sobě v dobrém i ve zlém.
|
16.02.2014 - 07:22
isisleo: ..hezké..
|
16.02.2014 - 01:08
Špáďa: Příště ji zalehni tak, abys ji uhasil... Anebo vzplaň s ní ;-)
|
16.02.2014 - 00:58
Špáďa: Těžko loutkám v běžkotoulkách, ale
lehko mnohým lehkonohým ve tvých básních, ó, hin, ó, hin!! |
16.02.2014 - 00:44
Špáďa: Tvá hejna básní jsou ovšem neobyčejná!
|
16.02.2014 - 00:12
|
16.02.2014 - 00:01
Špáďa: Letní parády i pro zimní večery
|
15.02.2014 - 23:36
Špáďa: Jsi skvělý synergizátor! Koukni jen, co tu po návštěvě u tebe zanechala básněnka! Kdybych ti dal eS-Té, jí bych musel dát tipa trojitýho!
|
15.02.2014 - 23:04
s.e.n: Ten zvláštní styl básnění je povedený,
líbí se mi,obsah hodně zaujme. |
15.02.2014 - 22:10
TetaKazi: ST
|
15.02.2014 - 20:44
|
15.02.2014 - 20:38
|
15.02.2014 - 19:47
Guanti Rosi: Nejlepší básně jsou ty vyjádřené prostými slovy, vzešlými od srdce. ST :O)
|
15.02.2014 - 19:25
|
15.02.2014 - 18:47
zelená víla: jdu si zaskákat :-)
|
15.02.2014 - 18:24
krizekkk: Nevěřím na znamení
na trhlé horoskopy, mne stačí na rameni z tvých vlasů stopy mít a jít, třeba i blátivou, někdy i nakřivo bez pozlátek To trestní oznámení podal jsem v pátek pro lásky nedostatek! |
15.02.2014 - 11:11
la loba: ST,asi jsme na tom všichni podobně:-)))
|
14.02.2014 - 16:42
René Vulkán: skáče jako vodopád
|
14.02.2014 - 15:55
Lilith: na skákání času dost... ;-)
ST |


