zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.02.2014 - 13:11
krizekkk: ST
|
09.02.2014 - 13:11
Mbonita: jsem obyčejná žena:-)
st |
09.02.2014 - 11:46
matousekKkrejca: bohužel, Šárka Pančochů si dost natloukla před chvílí - posílám do Krumlova ST
|
09.02.2014 - 11:28
zenge: ... nevyhrála :-(
|
09.02.2014 - 10:31
|
09.02.2014 - 09:07
vavaoko: Líbí- ST
|
08.02.2014 - 23:40
labuť: U Tebe i obyčejné, zdá se být ne obyčejné... :-)
|
08.02.2014 - 20:54
|
08.02.2014 - 18:43
Mario de Janeiro: v koši mám plno zázračných odpadků
cestu zablácenou obyčejně mi chybí penize normálně bolí celé tělo a každý den se zcela prozaicky tetelím štěstím inu starý blázen... |
08.02.2014 - 15:27
w3s: A já to řeknu nahlas. Tato báseň je kritikou na jiné básně a dopadla velmi šťastně. Jestli se pletu vymezím si prostor pro pokání :-))
|
08.02.2014 - 14:04
matousekKkrejca: pravda někdy nás obklopují věci, které jsou za pakatel, ale pro nás mají cenu zlata - mám pár takových - Kytici po mamince, sešity po mém strejdovi, které mapují dějiny našeho městečka, anebo obrázek po ženě ST
|
08.02.2014 - 13:56
Kajuta: krásné zaříkávání..
|
08.02.2014 - 13:43
básněnka: obyčejné? kdepak...
|
08.02.2014 - 13:10
la loba: Obyčejné ST
|
08.02.2014 - 13:08
krizekkk: Mudrosloví mám rád.
|
08.02.2014 - 11:41
la loba: ST jinak Tv nemusím ale máme ji a když ji zapnem lehne si před ni kocour protože on je přece nejzajmavější:-)))
|
08.02.2014 - 01:09
Špáďa: Četl jsem opět s radostí pro radost komentář k tvému zrodu.
|
08.02.2014 - 00:22
Špáďa: U tebe najdu mnohdy básně,
co posilují tělo, mysl... ... a vše jde po nich lehce, krásně, jako by kdosi štěstím křísl. |
07.02.2014 - 18:51
Lilith: Když už je ta OH... naše bedna ale převážně spí... ;-)
ST |
07.02.2014 - 10:50
Květka Š.: sportovní přenosy to se u nás nosí....:-o)...
hokej,lyže,snooker,plavání,OH,MS atd....prostě to je moje... |


