zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11493 / 21585
Komentáře k dílům uživatele :
07.02.2014 - 10:11
labuť: Nojono, když musíš, tak musíš :-D
07.02.2014 - 10:04
vavaoko: Mě jde o informace. Zabíjet čas umím i lépe, než u Tv.Včera jsem tam slyšel výrok presidenta: " Budu mu tlumočit svůj názor." Není to krása?
A tobě ST
07.02.2014 - 06:38
svetlana astachova: ST. Ideální manželka chodí po špičkách, nanáší kupy jídla, nemluví, neptá se a nechá drahouška v klidu se dívat. V Soči to znám. Dokonce jsem tam kdysi dávno zasadila za českou delegaci strom. Kdoví, jestli roste.
07.02.2014 - 06:37
básněnka: Tak kopni do tý bedny(ale to je jiná písnička) stejně tam nic nedávaj;-)
06.02.2014 - 22:52
Kajuta: čumim, čumim, čumim na bednu. :)) ST
to je dobrý. :))
06.02.2014 - 21:56
gabkin: a tak pěkně to začínalo názvem ...... já myslel, že píšeš z posilovny.
06.02.2014 - 20:25
krizekkk: matousekKkrejca: Já, když mám jednu ruku volnou... :-))) Jéje.
06.02.2014 - 20:06
matousekKkrejca: já myslím, že televize zase tak špatná není, vždyť je z čeho vybírat - já mám příštích 14 dní jasno - olympiáda, dokonce mám dovolenou (to je moje úchylka - vzhledem k tomu, že jsem doma sám - bohužel - tak mám volnou ruku), pak přijde hokej, fotbal z Brazílie, do toho tenis, házená a další a další sporty a soutěže, k tomu nějaký pěkný film - na TV já dopustit nedám, ale tobě dám ST.
06.02.2014 - 19:41
Bastet: Bedna. Požehnání? Prokletí? A včil mudruj.
Probrals to ze všech (nebo skoro ze všech)stran.
06.02.2014 - 19:32
krizekkk: Kámo, promiň oslovení, ale to se mi honilo hlavinkou od rána, co jsem slyšel jakous statistiku v rádiu, ohledně OH. VySTřihls to. .-)
06.02.2014 - 18:42
Lilith: to je parádička... :-)
ST
06.02.2014 - 15:15
Holis: ST!!!
06.02.2014 - 15:13
Holis: ST!!
06.02.2014 - 15:11
Holis: ST!
06.02.2014 - 11:05
labuť: Dík,
vlítla jsem do léta
i když je venku zima
nebo jsem popleta.?

:-D
06.02.2014 - 10:30
vavaoko: Mám jen ST
06.02.2014 - 07:35
básněnka: V podvečerech začnou ptáci zpívat...a já číst znovu tvé básně:-)
06.02.2014 - 07:30
enigman: jdu si nechat udělit pomazání...malinami...
06.02.2014 - 02:56
zelená víla: cink...
05.02.2014 - 23:57
Květka Š.: tvé sbírky...za jedna..ST))
1 ... 665|666|667|668|669|670|671|672|673 ... 1080

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku