zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.02.2014 - 00:18
Květka Š.: ST))
|
11.02.2014 - 21:34
Kajuta: pěkný trip..dám si to ještě repete. .)
ST |
11.02.2014 - 20:34
matousekKkrejca: ST - já jsem přesvědčený, že někteří zde píší líp než profíci a ty seš jeden z nich, a to ti nemažu med kolem pusy - prostě je to fakt.
|
11.02.2014 - 20:25
Zasr. romantik: Zhodnotil jsem sebekriticky situaci a oprášil z půdy snesený přístroj po babičce.
Potřebuje jen nové těsnění. Jdu nechat vykvasit naklíčený zrní, jak jsem to viděl v dětství. Chlastat se tady bude STále! |
11.02.2014 - 19:59
Maryje...: SuperTip :)
|
11.02.2014 - 19:54
básněnka: jako vždy...stakan parádně plný:-)
|
11.02.2014 - 19:44
|
11.02.2014 - 19:31
Lilith: To je tedy síla... ;-)
ST |
11.02.2014 - 19:29
krizekkk: Těžko komentovat... ST
|
11.02.2014 - 17:57
Mario de Janeiro: ...mohl sis uhnat víc
v žáru svíc zápal plic tak jako já když nažhaven u kamen kýchl jsem na plamen láskou opilý a ty výpary se ve mě vznítily... |
11.02.2014 - 13:42
J.F.Julián: rozšířil jsi mou slovní zásobu o oboroh, teď už vím...
pěkné st |
11.02.2014 - 10:28
vavaoko: Mám jen ST
|
11.02.2014 - 00:15
Kajuta: láskomina, co jsem si dovolil udělit na dobrou noc oku a čtení =)
ST |
10.02.2014 - 23:42
Maryje...: ST :)
|
10.02.2014 - 23:07
Květka Š.: fajné láskoviny...ST :-)
|
10.02.2014 - 22:30
Maryje...: 5x ST
Za mě- ta první je nej :) |
10.02.2014 - 22:21
René Vulkán: lepší a lepší
|
10.02.2014 - 21:53
Lilith: Nejlepší jsou všechny... :-)
ST |
10.02.2014 - 21:27
svetlana astachova: Líbí....mou adresou je stále srdce tvé....To je moc pěkné. Úplně mne to dojalo.
|
10.02.2014 - 20:22
krizekkk: Ta první...
.) |


