zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11493 / 21585
Komentáře k dílům uživatele :
12.02.2014 - 00:18
11.02.2014 - 21:34
Kajuta: pěkný trip..dám si to ještě repete. .)
ST
11.02.2014 - 20:34
matousekKkrejca: ST - já jsem přesvědčený, že někteří zde píší líp než profíci a ty seš jeden z nich, a to ti nemažu med kolem pusy - prostě je to fakt.
11.02.2014 - 20:25
Zasr. romantik: Zhodnotil jsem sebekriticky situaci a oprášil z půdy snesený přístroj po babičce.
Potřebuje jen nové těsnění.
Jdu nechat vykvasit naklíčený zrní, jak jsem to viděl v dětství.
Chlastat se tady bude STále!
11.02.2014 - 19:59
Maryje...: SuperTip :)
11.02.2014 - 19:54
básněnka: jako vždy...stakan parádně plný:-)
11.02.2014 - 19:44
René Vulkán: už nevím
co bych psal
abych se furt
neopakoval
11.02.2014 - 19:31
Lilith: To je tedy síla... ;-)
ST
11.02.2014 - 19:29
krizekkk: Těžko komentovat... ST
11.02.2014 - 17:57
Mario de Janeiro: ...mohl sis uhnat víc
v žáru svíc
zápal plic
tak jako já
když nažhaven
u kamen
kýchl jsem na plamen
láskou opilý
a ty výpary
se ve mě vznítily...
11.02.2014 - 13:42
J.F.Julián: rozšířil jsi mou slovní zásobu o oboroh, teď už vím...
pěkné st
11.02.2014 - 10:28
vavaoko: Mám jen ST
11.02.2014 - 00:15
Kajuta: láskomina, co jsem si dovolil udělit na dobrou noc oku a čtení =)
ST
10.02.2014 - 23:42
Maryje...: ST :)
10.02.2014 - 23:07
Květka Š.: fajné láskoviny...ST :-)
10.02.2014 - 22:30
Maryje...: 5x ST
Za mě- ta první je nej :)
10.02.2014 - 22:21
René Vulkán: lepší a lepší
10.02.2014 - 21:53
Lilith: Nejlepší jsou všechny... :-)
ST
10.02.2014 - 21:27
svetlana astachova: Líbí....mou adresou je stále srdce tvé....To je moc pěkné. Úplně mne to dojalo.
10.02.2014 - 20:22
krizekkk: Ta první...
.)
1 ... 662|663|664|665|666|667|668|669|670 ... 1080

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku